Тиха смерть: Як люди вмирають від чадного газу в авто


Опубликованно 08.02.2019 02:15

Тиха смерть: Як люди вмирають від чадного газу в авто

Випадки смерті від чадного газу в авто - на жаль, досить часте явище і від нього ніхто не застрахований. Чого варто боятися і які заходи потрібно вжити повідомляє Авто24.

Окис вуглецю СО міститься у вихлопних газах авто. З не видно і він не має запаху, тому дуже часто загиблі до останнього не розуміють, що їм загрожує. Симптоми дуже поширені - всього лише головний біль, запаморочення і нудота.

Якщо чоловік надихався, просто винести на свіже повітря буде недостатньо - потерпілому терміново потрібна медична допомога.

В салон авто ЗІ потрапляє при роботі двигуна в закритому приміщенні (навіть короткочасному), деяких несправності (негерметичність випускної системи), при попаданні вихлопних газів сусідніх авто на парковці, при задування вихлопних газів авто вітром на парковці, при перевезенні габаритних вантажів з відкритим багажником. Важливо пам'ятати, що З може потрапляти в салон навіть на ходу.

Головні правила про який потрібно пам'ятати - стежити за герметичністю гумок кришки багажника, не перебувати в гаражі при працюючому двигуні авто, не ночувати у авто з включеним двигуном краще купити автономний прогреватель. І найголовніше - при включеному двигуні поруч з вами (не важливо чиєму), прислухатися до своїх відчуттів і завжди пам'ятати про небезпеку. До цієї проблеми потрібно поставитися дуже серйозно.

Раніше повідомлялося, за які порушення можуть позбавити прав.Категория: Авто Советы