Весна прийшла!: Коли варто поміняти шини на літні авто


Опубликованно 14.03.2019 20:27

Весна прийшла!: Коли варто поміняти шини на літні авто

Весна прийшла! А разом з нею божевільні пориви вітру, іноді ожеледь, по десять разів змінюється колір неба протягом дня і інші традиційні погодні радості.

В таких умовах виникає питання - коли вже точно можна міняти шини на літні? Як свідчать експерти, березень повноцінної навесні назвати складно - велика ймовірність повернення холодів.

Тому міняти шини поки рано. До того ж треба пам'ятати, що за офіційними даними виробників шин зимові моделі зберігають свої якості при температурі 7-8 градусів тепла.

Нічого страшного в тому, що шинам доведеться поїздити не свій сезон - такі реалії міжсезоння в умовах теплого українського клімату.

Тим не менш, важливо не забувати про особливості поведінки вашого авто на зимових шинах в умовах потепління вище 8 градусів тепла - при екстреному гальмуванні вони раніше зриваються в юз, але при рушанні з місця і маневруванні зниження коефіцієнта зчеплення з теплим асфальтом в цілому не настільки значно.

Раніше повідомлялося, про встановлення кнопки “Старт“ замість ключа запалювання в авто: Порядок дій.Категория: Авто Советы