"Електронний кабінет водія": Яку інформацію про водія і авто можна отримати онлайн


Опубликованно 31.05.2019 16:27

Вже не один місяць пройшов з моменту запуску так званого “електронного кабінету водія“, створеного для зменшення навантаження на сервісні центри МВС. Про функціонал сервісу розповів про Авто24.

Замість звернення в сервісний центр, водії можуть дізнатися таку інформацію в електронному кабінеті:які ТЗ перебувають у власності водія (технічні характеристики, право власності, історія автомобіля);які національні і міжнародні водійські посвідчення було видано водіюісторію штрафів з можливістю оплатиісторії будь-якого автомобіля по VIN-коду, його технічні характеристики і останню операцію з цим транспортним засобом;наявність заборон на продаж або обтяжень на власний транспортний засіб (перебування в заставі банку).

В електронному кабінеті також можна замовити індивідуальний номерний знак і записатися в електронну чергу в сервісні центри МВС. Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua.

Також у кабінеті є окрема платна послуга - "Перевірка автомобіля", а саме за 45,68 грн. можна отримати інформацію про кількість попередніх власників, участь автомобіля в ДТП, проходження технічного огляду, наявність заборон на продаж або обтяження, страхування.

Водій може безкоштовно записатися на підписку на інформацію про нові штрафи і обтяження. Інформація буде надходити на електронну пошту водія.

Раніше повідомлялося, як відновити посвідчення водія за 30 хвилин.Категория: Авто Советы