Як перевезти машину на поїзді - переваги, недоліки, ціни


Опубликованно 10.07.2019 20:30

Як перевезти машину на поїзді - переваги, недоліки, ціни

Не всі автомобілісти в курсі, що замість того, щоб переганяти свою машину самостійно з одного міста в іншій, можна скористатися послугами “Укрзалізниці“. Подробиці про послугу розповіла Autoria.

Послуга може стати в нагоді тим, хто не хоче розбивати свою машину не кращими українськими дорогами, та й взагалі - не хоче витрачати сили на тривале водіння. Але наскільки це вигідно?

Ціни, до речі, відрізняються в залежності від напрямку. Ціну нараховують залежно від ваги вантажу - наприклад, розцінки напрямку Київ-Ужгород складуть 110,64 грн за 100 кілограм.

Але не можна забувати про додаткові витрати. Наприклад, у Києві завантаження авто коштує 350 грн, оформлення - 20 грн, бронювання 1 місця - 80 грн. Якщо залізничникам доведеться зберігати авто довше 1 доби, - це ще плюс 100 грн за кожний наступний день. Та й квиток доведеться купити собі на поїзд.

В результаті, за розрахунками журналістів перевезти Toyota Camry XV40 2,4 з Києва до Львова коштуватиме 2350 грн. Своїм ходом вийде дешевше - 1650 грн. Натомість, заощадите ресурс авто і свої сили. З мінусів - поїзди їздять не кожен день і доведеться витратити час на завантаження та оформлення машини.

Раніше повідомлялося, що може зламатися в автомобілі від спеки.Категория: Авто Советы