У столиці виявили тільки 54 аварійних будинки


Опубликованно 24.11.2019 05:54

У столиці виявили тільки 54 аварійних будинки

Про це повідомили в прес-службі КМДА, передає СтройОбзор.

У Шевченківському районі-20 житлових будинків комунальної власності, які визнані ветхими та непридатними для проживання, з них один визнаний гостроаварійним. У житловому фонді комунальної форми власності району числиться п'ять будинків, які визнані ветхими. У Голосіївському районі нараховується один аварійний будинок за адресою: вул. Голосіївський, 70, корпус 2. Будинок визнали аварійним ще у липні 2017 із-за того, що він напівзруйнований з-за вибуху, його мешканців відселили, сама ж будівля відновленню не підлягає.

У Подільському районі налічується 32 будинки, визнаних непридатними для проживання, з них два підлягають реконструкції, а шість потребують відселення мешканців. У Печерському районі визнано аварійним один житловий будинок, розташований за адресою: вул. Васильківська, 17Б.

В Оболонському, Святошинському, Солом'янському, Дніпровському, Дарницькому і Деснянському районі немає визнаних аварійними будинків. У той же час, у Деснянському районі нагадали, що в 2016 році міська адміністрація прийняла рішення про початок нового будівництва для переселення мешканців так званого будинку-вбивці, що знаходиться за адресою вул. Мілютенка, 23А.

ДжерелоКатегория: Обо всем