Хемілтон: «Я створюю шедевр, і він ще не закінчений»


Опубликованно 25.11.2019 12:36

Хемілтон: «Я створюю шедевр, і він ще не закінчений»

Льюїс Хемілтон / фото - Twitter пілота

Шестиразовий чемпіон Формули-1, пілот Mercedes Льюїс Хемілтонв інтерв'ю YouTube-каналу командирозповів, коли планує завершити свою професійну кар'єру. Гонщик заявив, що не може уявити собі той день, коли йому доведеться піти.

«Відхід зі спорту? Що? Прямо зараз мені складно це уявити. Мене лякає думка про те, що для кожного спортсмена настає день, коли доводиться зав'язувати з тим ділом, яке він любить протягом усього життя. Не знаю, чи досяг я вже свого піку, але, очевидно, я десь поруч. Я наповнений енергією і відчуваю, що можу зараз пробігти марафон. Я ще можу багато чого досягти.

Мені подобається думати про художника, який працює над своїм творінням. У кінцевому рахунку, те, що я роблю, це мистецтво. У моїй голові є ідея про те, що я створюю шедевр, і він ще не закінчений. Поки я не знаю, як дійти до фінальної межі.

Мені відомо тільки те, що належить наполеглива праця, відданість своїй справі і зосередженість. Мені знадобиться допомога безлічі прекрасних людей, які мене оточують. Ми можемо стати краще, потрібно продовжувати викладатися».

Нагадаємо, раніше Хемілтон присвятив свій 6-й чемпіонський титул Ніки Лауді.Категория: АвтоМотоСпорт