Вчимося буксирувати автомобіль - корисні поради


Опубликованно 26.11.2019 17:27

Вчимося буксирувати автомобіль - корисні поради

Вміння правильно буксирувати автомобіль може кожному власнику транспортного засобу. Поради опублікував Авто24.

Пам'ятайте, що обидва транспортні засоби-учасника зчіпки є повноцінними учасниками руху з усіма їх правами та обов'язками. Наприклад, пристібатися, бути тверезим і мати документи.

До тросів потрібно поставитися обережно - китайські троси часто не відповідають маркуванням, тому краще брати більш товсту модель, без оглядки на маркування. Трос повинен відповідати ПДР - 4-6 метрів довжини, світловідбиваючі прапорці, гаки або шакли.

По можливості постарайтеся зміцнити трос так, щоб через дзеркало контролювати його натяг - не можна допускати провисання. Це повинні контролювати обидва водія. Уникайте перехресть, перестроювань і підйомів - краще вибрати маршрут достовірніше.

Все потрібно робити плавно. Перед тим як поїхати, потрібно на малому газу і при полуприжатом зчепленні на мінімальній швидкості натягнути трос і тільки потім “тягнути“ авто.

Перед стартом запам'ятайте що кероване вами транспортний засіб втричі довші і втричі повільніше звичайного. Дозволена швидкість буксирування - 50 км/год, але в реальності це гранична цифра, так що не поспішайте.

Раніше повідомлялося, що чому важливо, що МВС відкрило доступ до реєстру свідоцтв про реєстрацію авто.Категория: Авто Советы