Найнезвичайніші BEAUTY-звички західних знаменитостей


Опубликованно 29.11.2019 07:27

Найнезвичайніші BEAUTY-звички західних знаменитостей

Західні знаменитості завжди дивують публіку своїм досконалим зовнішнім виглядом. Але вони такі ж люди, як і всі інші, і мають свої дивацтва і звички, які часом важко повірити.

Тейлор Свіфт. Використовує звичайний маркер, замість підводки водостійкою

Після того, як Джесіка в інтерв'ю розповіла, що чистити зуби не обов'язково, всі прийшли в невеликий шок. Виявляється, вона чистить зуби, але не так часто як всі звичайні люди. Джессіка впевнена, що її зуби від природи і так білі, тому користується зубною щіткою не частіше 3-х разів на тиждень. Просто після кожного прийому їжі вона промиває рот. Також жінка не визнає ополіскувачі для рота і зубні нитки, для цього у неї під рукою завжди є футболка або ще щось. Джессіка розуміє, що це звучить огидно, але змінити того факту, що у неї і так завжди свіже дихання вона не може.

Джулія Робертс. Не визнає дезодоранти

Джулія Робертс одна з найкрасивіших і популярних зірок Голлівуду не любить розповідати про це, але вона не користується дезодорантами і вкрай рідко ходить в душ. Її родичі розповідають, що жінка дуже стурбована екологічною проблемою у світі, тому звела використання води на мінімум. А дезодорант їй просто не подобається, не її вид захисту від поту і запаху.Категория: Авто Приколы