Кеті Перрі та Орландо Блум відзначили День народження співачки в Єгипті


Опубликованно 30.11.2019 02:36

Кеті Перрі та Орландо Блум відзначили День народження співачки в Єгипті

Зовсім недавно відома американська співачка Кеті Перрі відсвяткувала свій 35-ий День народження в сонячному Єгипті. Поїхала вона туди не одна, а зі своїм коханим Орландо Блумом, також співачка запросила з собою 64 одного.

Дана інформація стала відомою завдяки Инстаграму Кеті, вона опублікувала кілька гарних знімків з різних куточків Єгипту.

Можна з упевненістю заявити, що святкування саме цього Дня народження дівчина запам'ятає на все життя, тому що компанія друзів, яка зібралася летіти разом з нею, зайняла більшу частину величезного літака. Хлопці не просто купалися в теплій воді і шумно гуляли, у них був запланований тур по Нілу, в якому вони провели цілих 10 днів. Швидше за все, програма була настільки насиченою, що Перрі навіть забула за існування інтернету. За весь час вона жодного разу не вийшла в соціальні мережі, а перший знімок опублікувала зовсім недавно.

Під своїм постом, Кеті розповіла про традицію давнього Єгипту. Перед смертю єгиптяни приходили в святе місце і зважували своє серце, щоб потрапити в рай, орган повинен був важити менше пера. Дівчина згадала, що все дитинство мама називала її пір'їнкою. Зараз вона сподівається, що після всього, що вона зробила в житті, її серце все ще залишається таким легким, як уявляла мама.

Загальні кадри з круїзу можна побачити на сторінках в Instagram у запрошених гостей, однак зрозуміти хто де знаходиться дуже складно, адже 64 людини на одному фото — це занадто багато.Категория: Авто Приколы