Дружина Володимира Остапчука прокоментувала розлучення: перші подробиці


Опубликованно 01.12.2019 07:15

Дружина Володимира Остапчука прокоментувала розлучення: перші подробиці

Дружина українського телеведучого Володимира Остапчука, Олена Войченко, вирішила порушити мовчання після новин про розлучення.

Джерело: instagram @olenavoychenko

Нещодавно стало відомо, що Володимир Остапчук розлучається з дружиною після 12 років шлюбу. Дружина провідного Олена Войченко спочатку зберігала мовчання з приводу розставання з чоловіком, але нещодавно прокоментувала подію. Так, на своїй сторінці в Instagram Олена залишила емоційний пост, в якому поділилася планами на майбутнє і вперше висловилася про розлучення з ведучим. За словами Войченко, в її житті настали «незаплановані нею зміни».

Володимир Остапчук розлучається з дружиною. Це офіційно

На жаль, життя непередбачувана штука і в моїй відбулися незаплановані мною зміни. Знаю, що нові виклики зроблять мене сильніше і краще. Я щаслива, що прожила 15 років люблячи і даруючи свою любов. Починаючи від студентства в невеликому містечку, брак нічого, крім любові і один одного, роботи вчителями, постановки загальних цілей, які призвели до переїзду в столицю, успіху в кар'єрі, життя на дві країни, заради дітей і прагнень пізнавати світ. Я рада, що змогла роками підтримувати, допомагати, радити, бути надійним, вірним партнером і пройти цей шлях гідно, пліч-о-пліч.

Джерело: instagram @olenavoychenko

При цьому вона зазначила, що цінує отриманий життєвий досвід та спільні з Володимиром досягнення. Головною цінністю Олена назвала своїх дітей. Разом з Остапчуком вона виховує шестирічну Емілію і однорічного Евана-Олександра.

Найголовніша моя цінність — мої діти. Вони моє головне щастя в житті. Кожен мій день і кожен мій крок присвячений їм. Протягом тижня я роблю все, щоб їхні очі світилися від щастя і від того, що ми робимо втрьох: школа, танці, басейни, Kids cooking club, малювання і прості, затишні вечори разом. Але по неділях у них є особливий привід для щастя — це танці папи в шоу. Я хочу щоб вони були щасливі. Я завжди робила і буду робити все, щоб діти пишалися татом.

Джерело: [email protected]_ostapchuk

Передплатники Войченко підтримали її теплими словами в коментарях. Багато вважають, що причиною розриву стала відома ведучого, а деякі звинувачують у всьому участь Володимира у проекті «Танці з зірками». До речі, його партнерка по шоу Ілона Гвоздьова теж залишила підтримує коментар під публікацією.

Ти молодчинка, все буде добре, мудрі слова! Впевнено йди вперед! В житті ще багато фарб.

Цікаво, що сам Остапчук напередодні теж прокоментував зміни в житті. Він зазначив, що вдячний за 15 років спільного життя з Оленою, її підтримки та любові.

Джерело: instagram @vova_ostapchuk

Головний урок, який я виніс на сьогоднішній день — це цінувати життєвий досвід. Я шалено вдячний і щасливий за ті 15 років, які були у нас з Оленою. Як я говорив раніше, підтримка, любов і жіночне, але міцне плече — все це час допомагали мені впевнено йти вперед, а діти завжди були стимулом. Спасибі за мудрість і терпіння. Але прийшов час йти далі по-новому.

Попою в кадр: Володимир Остапчук показав фото з синочком

ДжерелоКатегория: Авто Приколы