Бен Аффлек знову на шляху до «тверезості»


Опубликованно 03.12.2019 01:03

Бен Аффлек знову на шляху до «тверезості»

Бен Аффлек нещодавно провів День Подяки зі своєю колишньою дружиною Дженніфер Гарнер і трьома дітьми Вайолет, Серафиной і Самуелем!

Бен Аффлек, 47 років, дуже старається вести тверезий спосіб життя, як би важко це йому не давалося. «У Бена все добре, і він добре виглядає після рецидиву», — підтверджує джерело, близьке до актора. «Він дуже серйозно ставиться до своєї тверезості», — додав наближений Бена після того, як Бена помітили злегка не тверезим у суботу, 26 жовтня, на Маскарадному балу ЮНІСЕФ в Західному Голлівуді. У відео, знятому TMZ, актор, одягнений у костюм і маску черепа, здається, спотикається за межами вечірки, коли йому допомагає подруга. У той час як вечір можна сприймати як безневинну веселу ніч, історія Бена з алкоголізмом викликає занепокоєння — особливо після поїздки актора в реабілітаційний центр в 2018 році.

Після інциденту Бен регулярно проводив час з колишньою дружиною Дженніфер Гарнер, 47 років, і їх трьома дітьми Вайолет, 14 років, Серафіна, 10 років і Самуель, 7 років. «Бен і Джен дуже старанно працювали, щоб бути хорошими батьками і виховати гідних дітей», продовжив інсайдер. «Вони провели День Подяки разом, заради дітей. Для них це було не просто, але діти були надзвичайно раді цьому. Бен і Джен дуже хороші батьки і вони готові піти на багато чого заради своїх дітей. Вся їх життя кружляє навколо дітей. Вони завжди ставлять їх на перше місце. День був чудовим, і це був хороший свято для всієї родини».Бен і Джен могли б написати книгу про спільному вихованні дітей, так як вони регулярно відвідують футбольні матчі 10-річної Серафіни і несуть відповідальність за те, щоб забрати дітей зі школи! Пара, яка одружилася в 2005 році, оголосила про своє розставання в червні 2015 року після десятиліття шлюбу. У підсумку вони подали на розлучення в 2017 році і завершили процес в минулому році.

«Це трапляється, це промах, але я не дозволю цьому засмутити мене», — сказав пізніше Бен про своє інцидент на вечірці на честь Хеллоуїна. У нього, схоже, не було важкого одужання, оскільки він повернувся до своїх обов'язків батька, коли допомагав дітям прикрашати будинок Джен на свято наступним вранці. Шанувальникам Аффлека залишається тільки сподіватися, що актор таки остаточно переможе свою згубну звичку і таки налагодить своє особисте життя!Категория: Авто Приколы