Життя на Марсі знайдуть у найближчі п'ять років - експерт


Опубликованно 03.12.2019 03:27

Життя на Марсі знайдуть у найближчі п'ять років - експерт

Є Марс зараз або коли-небудь був домом для життя, це гаряча тема дебатів в астрономічному співтоваристві, але деякі експерти твердо переконані, що відкриття відбудеться вже через кілька років.

Якби життя була знайдена на Червоній планеті, вона майже напевно була б мікробної, але експерти вважають, що відкриття могло б стати трампліном у полюванні на розумну інопланетне життя де-небудь в космосі. Також експерт вважає, що свідчення життя на сусіда Землі можуть бути знайдені всього за п'ять років.

Майк Гарретт, директор Обсерваторії Джодрелл Бенк у Великобританії, сказав на Міжнародному конгресі у Вашингтоні: «Хотів би я сказати завтра, але це надмірно оптимістично».

«Але я думаю, що є хороші шанси відкрити для себе життя на Марсі в найближчі п'ять-десять-п'ятнадцять років. Я думаю, що це дійсно повинна бути мета, яка поставить нас на шлях, щоб робити більше цікавих речей у цій галузі».

Білл Даймонд, президент і генеральний директор Інституту пошуку позаземного розуму (SETI), був менш рішучим, коли він давав свій прогноз, але все таки вважає, що це питання декількох років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вчені запропонували новий спосіб пошуку життя на Марсі.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем