Дослідження: Життя в космосі повинна бути


Опубликованно 03.12.2019 03:27

Дослідження: Життя в космосі повинна бути

Нове наукове дослідження говорить про те, що ймовірність існування інопланетного життя набагато вище, ніж вважалося раніше. Про це повідомляють астрофізики з Технологічного інституту Джорджії (США) під керівництвом Доктора Біллі Куорлза.

Ніякого життя за межами Землі не було знайдено, і немає ніяких доказів того, що інопланетяни колись відвідували нашу планету. Але це не означає, що Всесвіт млява. Тепер, незважаючи на те, що ніяких явних ознак інопланетного життя не було виявлено, ймовірність існування позаземного біології стає все більш імовірною.

Команда вчених змоделювала теоретичний двійник Землі в інших сонячних системах, відомих як подвійні сонячні системи — з двома зірками. Результати виявилися вражаючими — 87 відсотків екзо-Земель, які можна знайти в бінарних системах, повинні мати нахили осей, аналогічні стійким до Землі.

Такий нахил вважається важливим компонентом стабільності клімату, здатним сприяти розвитку складного життя. Ось що з цього приводу зазначив Гонджи Чи, співавтор нового дослідження, доцент Школи з фізики Джорджії:

«Многозвездные системи поширені, і близько 50 відсотків зірок мають подвійні зірки-компаньйони. Таким чином, це дослідження може бути застосоване до великої кількості сонячних систем. Сонячні системи з однією зіркою і декількома планетами набагато більш рідкісні».

Дослідники почали з зіставлення зміни кута нахилу осі Землі, відомого як «нахил з плином часу» зі зміною нахилу осі Марса. М'які зміни нахилу Землі були великі для існування сприятливого клімату для розвитку. При цьому Марс має нахил осі, який, ймовірно, допоміг зруйнувати його атмосферу.

Після цього дослідники змоделювали Землю у придатних для життя областях, відомих як Зони Златовласки в Альфа Центавра AB — найближчому сусідові нашої Сонячної системи — подвійна система із зіркою «А» і зіркою «Б». Наступним кроком було розширення масштабів моделювання.

«Загальний аналіз виявився позитивним, хоч і не для нашого найближчого сусіда».

Не дивлячись на те, що Альфа Центавра А виглядає як багатообіцяюче місце для пошуку інопланетного життя, прогноз динаміки м'якою осі на екзо-Землі, змодельованої навколо зірки B, був поганим. Це розчарує багатьох в космічному співтоваристві, тому що Alpha Centauri AB знаходиться в чотирьох світлових роках від нашої планети. Саме туди планувався запуск місії Starshot для пошуку інопланетного життя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося. що вчені вирахували планети потенційно придатні для життя кращі Землі.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем