Toyota продовжує гарантію на батареї гібридів до 10 років


Опубликованно 03.12.2019 09:48

Toyota продовжує гарантію на батареї гібридів до 10 років

З 2020 року компанія Toyota збільшить гарантію на акумулятори гібридних автомобілів до 10 років або до 240 тисяч кілометрів пробігу.

Акумуляторна батарея все ще залишається найдорожчим елементом гібридних і повністю електричних автомобілів, що часто змушує автолюбителів відмовлятися від покупки таких моделей. Продовжуючи гарантію на акумулятори для гібридів, Toyota розраховує підвищити привабливість гібридних моделей на вторинному ринку.

Починаючи з 2020 року, гарантія на найдорожчу запасну частину гібридів Toyota складе 10 років і 240 тисяч кілометрів пробігу, залежно від того, що настане раніше. Однак нова 10-річна гарантія не поширюється на супутні елементи, такі як модулі управління та інвертор. Для них гарантійні умови залишаться колишніми - 8 років або 160 тисяч кілометрів пробігу.

«Toyota представила перший гібридний автомобіль у світі понад 20 років тому, але багато автолюбителі досі насторожено ставляться до гібридів. Наша мета полягає в тому, щоб звести до мінімуму цю настороженість, і це нове продовження гарантії на гібридну батарею є ще одним способом її досягнення», - заявив Хізер Апдеграфф, генеральний менеджер з маркетингу і комунікацій Toyota.

В даний час гібридна лінійка Toyota складається з семи гібридних моделей від Prius і нового Corolla Hybrid до Avalon Hybrid і Highlander Hybrid SUV. За оцінками компанії, термін служби акумуляторів гібридних в нормальних умовах експлуатації складає близько 10 років. За цей час середній американський автомобіль проїжджає від 240 до 320 тисяч кілометрів.Категория: Автоновости