Смартфони з гнучким екраном Galaxy Fold розпродали за один день


Опубликованно 05.12.2019 02:51

Смартфони з гнучким екраном Galaxy Fold розпродали за один день

На початку вересня Samsung оголосила про початок продажів смартфона з гнучким екраном Galaxy Fold в Південній Кореї. Тепер же пристрій, вихід якого неодноразово відкладався, з'явилося в магазинах Європи. І, незважаючи на минулі невдачі, виявилося затребуваним.

Повідомляється, що смартфон був випущений у Франції і Німеччині, а також у Великобританії та Сінгапурі 18 вересня. Причому перша партія Galaxy Fold за попереднім замовленням було розпродано за один день.

У Великобританії та Німеччини Samsung продає 5G-версію пристрою, а у Франції і Сінгапурі — 4G-версію. Придбати смартфон люди можуть в магазині Samsung Experience Stores. У цих країнах Galaxy Fold, до речі, коштує більше, ніж в Кореї. У Німеччині, наприклад, його можна купити за 2100 євро.

Скільки саме апаратів було реалізовано, компанія не розкриває. Відомо тільки, що менше, ніж в Кореї. Там Samsung розпродала близько 4000 пристроїв в перший день попередніх продажів, і ще 20 000 — у другій.

Компанія планує запустити продажі Galaxy Fold в США в кінці вересня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Samsung відновила прийом заявок на складаний смартфон Galaxy Fold.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем