Наркобарон-це колоритний телефон промо


Опубликованно 06.12.2019 01:15

Наркобарон-це колоритний телефон промо

Роберто Ескобар, колишній бухгалтер для Медельїнського картелю, створив смартфон, Ескобар стулки 1, що, на його думку, замінити iPhone.

В інтерв'ю зцифровим тенденціям, Ескобар стверджує, що він буде бити Apple, яка в даний час не пропонує складні пристрої – з новим телефоном. Він продається за ціною $349 і поставляється з безкоштовною доставкою і безкоштовний чохол.

"Я вже говорив багато людей, що я б побив Яблуко і я буду," сказав Ескобар вихід новин. “Я вирізав мереж і рітейлерів, щоб продавати телефони, які можна скласти всього за 349$, телефони, які в магазинах коштують тисячі доларів, Samsung та інші. Це моя мета, щоб перемогти Apple, і робить це сам, як я завжди маю".

Промо-ролик для Ескобара 1 стулка має багато плоті, але дивним чином відсутні будь-які знімки екрану.

Смартфон "завжди готові Кратье" і це буде легко перетворити його в планшет, Ескобар Інк,. компанії зараз керують Роберто, йдеться в описі на своєму сайті.

В одному з маркетингових відео, розміщені на Ескобар Інк-сайті, Голос спеціально викликає одного з засновників компанії Apple Стів Джобс.. "Хлопчик Apple Стів ще раз подивився в космос", - чується голос говорять. "Він побачив Пабло Ескобар з телефоном за межі будь-якого уяви".

На додаток до стверджуючи, що він "обійшов Apple," Роберто через кілька напівроздягнених жінок, описаних як "Ескобар дівчаток", як у відео та зображень на сайті для ринку пристрою.

На відміну від Samsung Galaxy складки, які спочатку були проблеми з розбиттям скла, каже Ескобар його телефон ламкий.

"Мій телефон не може порушити, тому що мені не довелося зробити скляний екран, як Samsung," сказав Ескобар цифровий тренди. “Наш екран виготовлений зі спеціального типу пластику, а у нас ще краще дозвіл. Наш спеціальний пластик дуже важко зламати".

Ескобар, який стверджував, що картель витратив $2500 в місяць тільки на гумки для грошей і був поміщений у в'язницю за його роль в операціях з наркотиками його брат, сказав, що телефон також буде мати "особливих охоронних функцій.

Ескобар прийняв сексом маркетинг продає філософія для свого нового бренду смартфонів.

"Складаючи це добре, але у нас є спеціальні безпеки по телефону", - додав він. “Це робить його дуже важким для кого-небудь для сканування телефону обидві (Для) у людини, як Bluetooth, а також для уряду, щоб отримати доступ до пристроїв. Я не скажу що це 100 відсотків безпечно, але я хочу сказати, що всі інші телефони, такі як Apple і Samsung на 100% відкрита для всіх урядів у світі. Ми не".

Він продовжив: “крім того, чохол, який поставляється з усіма телефонами має тонкий шар металу, який блокує RFID та інші комунікації. Це багато телефону за невелику ціну, але це, як я вже сказав, завдяки нам продаж прямим покупцям без всяких посередників."

У Ескобар рази 1 поставляється в двох розмірах, 128 ГБ та 512 ГБ, і продає за 349 $і 499 $відповідно.

Зображення телефону на сайті компанії показати на екрані.

У 2016 році Apple був втягнутий в бій з ФБР за стрілянину в Сан-Бернардіно, Каліфорнія, коли ФБР з проханням допомогти компанії Apple для розблокування стрілка для iPhone.

Apple співпрацювала з агентством до моменту, поки він визнає прохання ФБР, щоб побудувати програму на iPhone "занадто небезпечні, щоб створити".

У 2018 році, Міністерство юстиції прийшов до висновку, що ФБР мимоволі ввів в оману Конгрес, що він пройшов через усі можливі спроби отримати доступ до iPhone використовується один з людей, відповідальних за терористичні атаки в Сан-Бернардіно.

Раніше в цьому році генеральний директор Apple Тім Кук сказав, що у Сан-Бернардіно випадку був "дуже підлаштований" і що він хотів, щоб вона ходила до суду, оскільки факти свідчать, що уряд діяв "дуже нечесним шляхом" в бік Купертіно, Каліфорнія основі технології компанії.

Ця стаття спочатку з'явилася на Fox News і була відтворена з дозволу

Ви б купили складаний телефон від колишнього наркобарона? Дайте нам знати в коментарях нижче.тенденції в технології2260Категория: Обо всем