Apple запатентувала розумне кільце iRing


Опубликованно 07.12.2019 07:39

Apple запатентувала розумне кільце iRing

Компанія Apple подала заявку в американське патентне відомство з описом роботи невеликого пристрою, який можна носити на пальці. Імовірно, мова йде про розумному кільці.

Розумне кільце включає процесор, мікрофон і модуль для бездротового з'єднання. Є також датчики для фіксації рухів і невелика сенсорна поверхня, а також обертова головка для навігації.

За задумом розробників розумне кільце не буде використовуватися поодинці. Проводиться аналогія з Apple Watch. Тобто цей гаджет дозволить керувати деякими функціями iPhone і iPad, навіть якщо ви не тримаєте їх у руках. Взаємодії можуть здійснюватися через сенсорну зону або голосові команди через Siri.

В описі патенту йдеться, що використання пристроїв з сенсорними екранами може бути громіздким, незручним або неефективним для певних видів діяльності і програм», а також «неприйнятним в одних соціальних середовищах або навіть небезпечним в інших». Розумне кільце дозволить непомітно подати сигнал тривоги у небезпечних ситуаціях чи швидко реагувати на повідомлення, залишаючись непоміченим.

Поява подробиць про зареєстроване патенті не означає, що ми скоро побачимо готовий продукт на ринку. Це говорить лише про те, що компанія зацікавлена в цій конкретній галузі і збирається захищати свої майбутні інтереси. Тому поки рано замислюватися, коли кільце вийде на ринок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple запатентувала нову систему ідентифікації користувачів.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем