Феттель: «На початку сезону намагалися не помічати явне відставання від Mercedes»


Опубликованно 09.12.2019 00:12

Феттель: «На початку сезону намагалися не помічати явне відставання від Mercedes»

Себастьян Феттель / фото - Getty Images

Пілот Ferrari Себастьян Феттельрозповів про важкому початку сезону для команди, і як Скудерія справлялася з домінуванням Mercedes. Цитує Motorsport.com.

«В такі моменти ти не здаєшся – ти просто розумієш, що знаходишся не там, де хотілося б. Доводиться битися з собою, тому що неможливо боротися з Mercedes, який стає сильнішою від гонки до гонки.

Коли настали європейські етапи, той факт, що ми не могли відразу перевернути ситуацію, чітко показав нам, що буде дуже важко. Ferrari відразу ж досить реалістично дивилася на речі, проте в таких обставинах важко прийняти це, тому що прагнеш довести зворотне. А потім ти зазнаєш невдачі знову і знову. Ти бачиш правду, але намагаєшся її не помічати. Це не дуже здорово. Проте потім, після трьох, чотирьох або п'яти гонок ти нарешті зізнаєшся собі, що все так, як є, і це допомагає.

Було ясно, чого нам не вистачає, але ми не розуміли, як це виправити. Потім ми знайшли рішення, потрібен час на його реалізацію. Вся справа в довірі в команді. Це дозволяє передбачати поведінку боліда, отримувати більше з нього і з себе».

Нагадаємо, раніше Феттель розповів про своєї головної мети на залишок сезону.Категория: АвтоМотоСпорт