Facebook хоче бачити обличчя входять в соцсеть


Опубликованно 09.12.2019 13:27

Facebook хоче бачити обличчя входять в соцсеть

Компанія Facebook, схоже, хоче змусити всіх користувачів однойменної соціальної мережі проходити перевірку з використанням технології сканування особи.

Програміст Джейн Маньчунь Вонг (Jane Manchun Wong) показала інтерфейс функції розпізнавання обличчя, але поки неясно, коли вона буде запроваджена в Facebook і на яких умовах буде працювати.

Facebook is working on Facial Recognition-based Identity Verification, asking users take selfie looking at different directions pic.twitter.com/w4kZHEpDeG— Jane Manchun Wong (@wongmjane) November 5, 2019

Facebook стверджує, що подібна міра необхідна для визначення фейкових облікових записів, а самі дані про осіб користувачів ніяк використовуватися не будуть і взагалі будуть видалені через 30 днів. Крім того, при роботі функції технології розпізнавання осіб не використовуються зовсім, так як мета — переконатися, що за конкретною обліковим записом стоїть жива людина.

Однак, враховуючи минулі скандали Facebook, можна припустити, що чимало користувачів соціальної мережі не зрадіють такому нововведенню, якщо його зроблять обов'язковим.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Facebook змінив логотип.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем