Google Pixel 4 засвітився на відео


Опубликованно 11.12.2019 00:30

Google Pixel 4 засвітився на відео

Нещодавно Google Pixel 4 засвітився на фотографіях, а тепер в мережі з'явилося відео з демонстрацією нового «гуглофона». Робоче пристрій показали з усіх боків, підтвердивши ранні витоки і чутки про його дизайні.

На відео смартфон швидко обертають в руках, але це не заважає розглянути всі ключові деталі. Як і повідомлялося раніше, в Pixel 4 будуть тонкі рамки знизу і з боків, а от верхня помітно виділяється на їх фоні. Сама Google раніше показала, що над екраном крім фронтальної камери буде розташовано безліч датчиків і сенсорів для розпізнавання особи і управління смартфоном за допомогою жестів рукою. Як стало відомо, ця функція буде працювати не у всіх країнах.

На зворотному боці в кутку знаходиться помітно випирає з корпусу квадратний блок основної камери. Досі немає точної інформації, чи буде у Pixel 4 подвійна або потрійна камера. З цікавих деталей також можна відзначити відсутність 3,5-мм роз'єму для навушників і виділену білим кольором кнопку живлення.

Презентація Pixel 4 традиційно очікується в жовтні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що смартфони Google Pixel 4 отримають екрани з частотою оновлення 90 Гц.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем