Зміни, які ви побачите на 5г


Опубликованно 11.12.2019 07:12

Зміни, які ви побачите на 5г

У той час як технологія була визнана життя змінюється, багато потенційні успіхи будуть в районах, ми не побачимо в нашому повсякденному житті.

Можна побачити доповненої реальності очки на своєму робочому місці, що робить його легше для виконання складних завдань, і ви можете один день їсти їжу посаджено, вирощено і зібрано на автономний сільськогосподарської техніки.

Але мереж 5G, викотили в Австралії компанії Optus і Telstra кілька років від досягнення тих висот. Так що ж можна чекати?

Це 5G вежа виглядає майже так, як і будь-якої іншої мобільної вишки, але є відмінності в нову мережу.

ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ ПОТОКОВОГО ВІДЕО?

Перегляду потокового відео на платформах, таких як Netflix, Стен або Дісней+ є найбільшим драйвером споживання відомості про національну широкосмугової мережі після підвищення на 25 відсотків у минулому році, відсунувши на 258GB місяць на одного клієнта в середньому.

Простіше кажучи, ми любимо потоку і більше платформ входити в гру, це навряд чи піде вниз. Тривожно, що тестування ємності мережі та викликаючи затори. 5г може деяким чином заспокоїти це, отримавши деякі люди від NBN і на 5г плани в інтернеті, які обіцяють більш високу швидкість і низьку латентність. Але реальна користь буде, коли ви намагаєтеся потік на ходу. Мережі 4G дозволило достовірно високий потік відео на наших телефонах, допомагаючи заповнити багато їздити і дати нам бажану перепочинок у жахливу мертву зону між екраном і на вашій роботі, і у вашому будинку.

5г обіцяє покінчити з набридливим буферизації, яка може зруйнувати багато пропускав.

По темі: Як знайти парк в будь-який час

Якщо тільки ця бідна нещасна жінка була зв'язок 5г, вона може бути теж, дивлячись на її телефон.

Крім того, збільшено потужність на 5 р, тим більше людей послати дані відразу, тобто сардину пасажирів не відвертаються один від одного, коли всі на переповнені поїзди, Сабо мережа намагається трансляцій одночасно.

ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ МОГО МОБІЛЬНОГО?

5г призначений в першу чергу для використання даних і фактично не використовується для дзвінків, так що ви швидше за все не відчуєте ніякої різниці може використовувати більш високу швидкість для плавного і більш високу якість відео і аудіо дзвінки з допомогою додатків, таких як Skype і FaceTime.

Тільки мову дизайну цієї операційної системи не тільки історична реліквія в цей образ.

По темі: дратує проблема телефон продав

По темі: мережева гра-чейнджер, що вам потрібно знати про

ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ ШВИДКОСТІ ЗАВАНТАЖЕННЯ?

5G пропонує теоретичну максимальну швидкість, яка затьмарить ті, які пропонуються на 4G, зі швидкістю до 10 Гбіт / с, що більш ніж у 30 разів і 4G. Це захоплюючі програми, особливо для підприємств, які передавати великі обсяги даних через інтернет. Збільшення швидкості повинно привести до підвищення продуктивності праці. Для тих веб-серфінг на телефонах або завантаження подкастів, на підвищених швидкостях, значить, це має відбутися миттєво, відсікаючи дратівливих час завантаження.

ЯК ВОНА СПІВВІДНОСИТЬСЯ З НБН?

У той час як телекомунікаційні компанії пропонують плани домашній інтернет через мережу 5G, вони наполягають, що ці послуги будуть доповнювати НБН, а не конкурувати або замінити його. Це незважаючи на більш високу швидкість, низьку латентність і безлімітний трафік Для тією ж ціною, як самий популярний НБН зв'язки.

По темі: Новий спосіб боротьби з інтернет-головний біль

Оптус має 5G самонаводят широкосмуговий план, пропонуючи більш високу швидкість, ніж НБН за ті ж гроші, але компанія наполягає, що це не конкуруючі з загальнонаціональною мережею.

"У 5г домашній сервіс стане доповненням до НБН, так що якщо ви деякі з тих технологій, які обмежені в плані можливостей, ви можете подивитися на 5G як доставляти більше можливостей, особливо тих областях, де є більш обмежені технології" Оптус віце-президент нормативних та зв'язків з громадськістю Ендрю Шерідан розповів новини.ком.АУ. НБН була головним чином спрямована на подолання цифрового розриву між містом і селом шляхом створення інфраструктури, комунікацій у місцях, не рентабельних для цього. Це навряд чи зміниться з введенням 5 м, а це дорого і має сенс для бізнесу, щоб зосередитися на тих областях, де вони можуть підписатися більше клієнтів. Раніше Оптус розповів новини.ком.АУ він обговорив ідею працювати з компанією, яка займається НБН на 5г, що він сказав це відкрито для.

“Ми вже давно заявили, Ми вважаємо, що НБН доступ до мережі і 5G буде додаткових технологій у майбутньому. Важливо пам'ятати, близько 97% даних у Австралії здійснюється за фіксованого зв'язку ... ми очікуємо зростання широкосмугової передачі даних більш ніж удвічі в найближчі чотири роки", - сказав представник НБН.

Мабуть, найбільш помітно явну перевагу в плані 5г домашніх широкосмугових більш НБН, вам не потрібно чекати підряду підключити свою власність до мережі і можуть просто під'єднайте поставляється в комплекті з модемом.тенденції в технології1150Категория: Обо всем