Транспортування зерна


Опубликованно 11.12.2019 15:53

Транспортування зерна

За поставками зерна наша країна входить до п'ятірки лідерів. Десята частина орних площ планети припадає на нашу долю. Під зернові відводиться значна частина площ. Урожай, який отримують при посіві зернових у нас, забезпечує не тільки внутрішні потреби, але й дає можливість здійснювати експорт.

Потреба в перевезенні зернових виникає щороку. Для підприємців, які займаються транспортними послугами, це очевидний і потрібний напрямок. Нерідко замовити послуги зерновоза люди вирішують після того, як підрахують вигоду. Саме зерновозами перевозять більшість таких вантажів в нашій країні. Використовується для цього і водний транспорт, пристосовані для зернових залізничні вагони тощо.

Як здійснюється перевезення зернових культур

Продукт, відповідно до Правил перевезення зерна, транспортується розсипним або тарним способом. Спеціальна техніка застосовується для цього. Вологу зерно поглинає дуже швидко, тому способи транспортування його повинні бути особливими. Не допускається перевезення в резервуарах злакових культур, якщо параметри вологи понад п'ятнадцять відсотків. Пояснюється це тим, що такі характеристики вказують на зараження хвороботворними паразитами або знаходження в формації самозігрівання. До відвантаження насипом техніку попередньо готують:

  • здійснюють посилення щільності,
  • розміщують прокладки на майданчиках, дні і краях в ділянках стиків.
  • зерно щільно закривається брезентом під час перевезення.

Бортові зерновози мають відкритий кузов та місткість до п'ятдесяти кубічних метрів. Вантажопідйомність їх досягає двадцяти тонн. Нездатність до самостійного завантаження є в подібних засобах важливою негативною якістю. При формуванні бортових автопоїздів-зерновозів між собою зчіплюють кілька кузовів, завдяки чому за окремий рейс можна здiйснити зерно перевозку у розмiрi до тридцяти тонн.

Надiйна доставка зерна автотранспортом від компанії "Фаєр-Транс"

Більш економним варіантом є самоскиди, якi мають місткість десять-тридцять тонн. Для розвантажувальних робіт додаткова робоча сила і техніка їм не потрібна. Нерідко такі самоскиди використовуються в зчепленні з причепами. Під час перевезення тимчасові витрати і витрати пального вдається скоротити.

Певні переваги мають зерновози-цистерни. Від природних впливів внутрішній простір їх захищено грунтовно і міцно. Єдине джерело можливого впливу - вивантажувальні люки.Категория: Авто Советы