ТОП-5 неочевидних проблем для майбутнього електрокарів


Опубликованно 14.12.2019 04:39

ТОП-5 неочевидних проблем для майбутнього електрокарів

Дивлячись на ціни на пальне все більше людей задивляються на електрокари. Але наскільки це вигідне рішення в перспективі? Про підводні камені в майбутньому електрокарів розповів Автоцентр.

1. Проблеми з логістикою

Досить поширена проблема для виробників електрокарів. Матеріали для батарей електрокарів видобувають в одному місці, а потім доставлялися на заводи з виготовлення батарей, розташовані на іншому кінці планети. Готові батареї відправляли автовиробникам, що позначилося на собівартості і, відповідно, на кінцевій ціні продукту

2. Ціна рідкісних металів

В сучасних електрокарах використовуються літій-іонні акумулятори. Ресурси літію обмежені, тому його вартість зростає. Крім цього необхідна видобуток рідкісних неодиму, празеодіма і диспрозій, що негативно позначається на навколишньому середовищі.

3. Утилізація акумуляторів

Електрокари вважаються чистим транспортом. Тим не менш, неправильно утилізовані акумулятори можуть завдати великої шкоди природи. Вже до 2045 року може накопичитися стільки вироблених батарей, що з переробкою справлятися не вийде. Тому вже зараз пора задуматися про створення відповідних підприємств.

4. Ремонт електромотора

Простота експлуатації електрокарів - скоріше міф. Адже, звичайні сервісні центри найчастіше не відремонтують вам двигун і просто направлять до дилера. Хоча ситуація може і змінитися.

5. Проблеми з забрудненням природи електростанціями

Багато хто знає, що електрокари не настільки “зелені“, як здається. Споживана ними енергія надходить в основному з відновлюваних джерел.

Раніше повідомлялося, що поліцейські розвіяли ТОП-5 міфів про зимову гуму.Категория: Авто Советы