Знайдені найдавніші кулінарні рецепти


Опубликованно 04.01.2020 07:27

Знайдені найдавніші кулінарні рецепти

Вченими були знайдені вавілонські таблички з написами, які довгий час не могли розшифрувати фахівці з усього світу. Зараз же дослідники встановили, що написи, нанесені на таблички, що являють собою ніщо інше як кулінарні рецепти стародавніх людей.

Згідно виданню National Public Radio, близько трьох табличок датуються 1730 р. до н. е., тоді як четверта була написана приблизно через тисячу років після цього. Так, одна з табличок являла собою кулінарну книгу, в якій було розписано близько 25 рецептів, в числі яких вегетаріанський "пивний хліб", а також велика різноманітність бульйонів і рагу. Вчені вважають, що останні були найбільш затребувані жителями Месопотамії і часто базувалися на пиві.

На даний момент всі знайдені рецепти знаходяться в Польському музеї. Повідомляється, що вчені провели експеримент, створивши три страви за знайденим стародавніми рецептами. Так, фахівці відзначили, що традиції цієї кухні дозволили прижитися багатьом інгредієнтів, які на сьогоднішній день використовуються в усьому світі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що штучний інтелект Google створив саме смачне печиво.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем