Медики визначили причину смерті вейперов в США


Опубликованно 10.01.2020 15:18

Медики визначили причину смерті вейперов в США

Фахівці одного з найавторитетніших медичних установ в світі провели біопсію легень у хворих дивною хворобою і згодом померлих вейперов. У результаті лікарі заявили, що пошкодження легенів і смертельні випадки можуть бути пов'язані з отруйними хімічними парами або токсичними газами від вейпа. Для цього довелося вивчити легкі 17 пацієнтів — двох з Міннесоти і 15 хворих з інших штатів.

А ось накопичень ліпідів — мінеральних масел, які передбачалося знайти в легенях, в результаті біопсії не виявлено. Всі взяли участь у дослідженні будуть вивчатися поглиблено. Відомо, що 71% з них курили вейп з рідинами, в яких містилися масла марихуани чи конопель. Перший випадок з летальним результатом зареєстрували у серпні в штаті Іллінойс.

Згодом кілька людей померло в Каліфорнії, Індіані, Міннесоті, Орегоні, Канзасі та Нью-Йорку. У всіх випадках у пацієнтів, постраждали легені, вони скаржилися на кашель, біль у грудях, задишку, нудоту, жар, а багато ще й швидко втрачали вагу. Незважаючи на ознаки імунної реакції, ні в одному випадку не було виявлено інфекції, а лікування антибіотиками не дало ніякого результату.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ще в одній країні заборонили вейпы і електронні сигарети.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем