Apple випустить п'ять версій iPhone в 2020 році


Опубликованно 11.01.2020 11:30

Apple випустить п'ять версій iPhone в 2020 році

Авторитетний інсайдер Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) заявив про плани Apple випустити в 2020 році п'ять iPhone. Перший девайс буде представлений вже навесні, повідомляє Macrumors з посиланням на агентство TF International Securities.

Експерт вже неодноразово заявляв, що в першій половині 2020 року вийде смартфон, який замінить популярний раніше iPhone SE. Модель буде мати РК-екран на 4,7 дюймів, актуальний чіп А13, три гігабайти оперативної пам'яті і фізичну кнопку Home з Touch ID. На задній панелі пристрою розташується одинарна камера.

Восени компанія повинна провести традиційну презентацію, на якій представить чотири смартфона. Так званий базовий флагман iPhone 12 матиме 5,4-дюймовий екран, імовірно, два інші пристрої отримають дисплей на 6,1 дюймів і назви iPhone Pro 12 і 12 Plus. Модель iPhone 12 Plus буде відрізнятися екраном з частотою оновлення 120 герц, 6 гігабайт оперативної пам'яті і потрійний основною камерою. Топовий флагман лінійки, на думку Мін-Чі Куо, отримає назву iPhone 12 Pro Max. Він вийде з 6,7-дюймовим дисплеєм і потрійний камерою.

Інсайдер впевнений, що в наступному поколінні iPhone, крім спадкоємця SE, вийдуть з OLED-екранами і підтримкою мереж п'ятого покоління на основі модему Qualcomm X55. Смартфони також повинні отримати радіочастотні модулі mmWave і sub-6 ГГц. Однак для країн з погано розвиненою інфраструктурою 5G ці модулі можуть бути недоступні.

Чутки про вихід дешевого iPhone з'явилися в жовтні. Оригінальна модель SE вийшла в 2016 році і девайс довго залишався одним з найпопулярніших Apple-смартфонів на глобальному ринку. Презентація нової лінійки iPhone зазвичай проходить у вересні, останні три роки Apple випускала по три смартфона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що iPhone 2020 року позбудеться чубчика і роз'єму для зарядки.Категория: Обо всем