Рідкісна зустріч Роба Кардашьяна зі своєю великою сім'єю


Опубликованно 12.01.2020 02:21

Рідкісна зустріч Роба Кардашьяна зі своєю великою сім'єю

Роб Кардашьян був присутній на щорічній різдвяній вечірці подружжя Кардашьян-Дженнер-Уест і виглядав щасливішим, ніж коли-небудь!Було так приємно побачити на сімейній фотографії Роба Кардашьяна на вечірці в переддень Різдва подружжя Кардашьян-Дженнер, і ще краще було бачити його щасливим і святковим! Зазвичай відлюдник, єдиний брат серед сестер Кардашьян-Дженнер, рідко з'являвся на сімейних святах, а тут його помітили в Instagram-історіях Кім Кардашьян. Під час переглядів історії Кім в соціальній мережі можна було почути, як вона говорить: «Роб і Сіа можуть одружитися, щоб вона стала Кардашьянкой!» Це сталося під час додаткового спеціального виступу Оці, на вечірці, запланованої Кортні Кардашян. Невідомо, як насправді відчуває себе Роб з цього приводу чи чув він плани своєї сестри!

Крім Роба, який був присутній на вечірці, несподівано з'явився на цьому заході Трістан Томпсон. Через 11 місяців після шокуючого скандального інциденту з колишньої найкращою подругою Кайлі Дженнер Джордін Вудс, Трістан, здається, знаходиться в більш ніж найкращих стосунках з матір'ю своєї дитини, Хлоєю Кардашьян, з якою він був відображений на знімку, у момент розмови на святкуванні. Говорячи про колишніх, варто зазначити, що колишній хлопець Кайлі, американський треп-виконавець і продюсер Тревіс Скотт також був присутній на цій вечірці. Пара також була сфотографована разом, тримаючись за їх однорічної дитини, Стормі, яка була одягнена в чудове зелене плаття, відповідне її мамі, яка також вбралася в прекрасне смарагдове плаття, спеціально пошиті спеціально для дуету матері з дочкою від будинку високої моди Ralph&Russo.

Кім Кардашьян також була в приголомшливій сукні і виступила з подячною промовою на цьому заході перед виступом хору недільної служби Каньє. «Ми вдячні, що все ще робимо це», — сказала Кім присутніх на щорічній вечірці в переддень Різдва. «Сьогоднішній вечір-особливий, тому що мій чоловік Каньє Уест старанно працював зі своїм хором недільної служби».

Кім поділилася кількома історіями про виступ у недільній службі, а також чудовим відео Сейнта на плечах Каньє під час виступу! Ніч здавалася справді дивовижною!Категория: Авто Приколы