Кес 2020: найкращі тренди з шоу споживчої електроніки


Опубликованно 12.01.2020 16:09

Кес 2020: найкращі тренди з шоу споживчої електроніки

У той час як багато компаній були штовхає свій бренд у встановлених категорій, таких як телевізори і комп'ютери, деякі показали цікаві проблиски майбутнього.

На тлі деяких менш надихаюче в наметах штовхають дешеві плоскі панелі, кволі навушники і навіть портативні CD-плеєри (в 2020 році!), кілька учасників змогли принести що-то варто хвалитися, що дає нам вікно в незвичайних гаджетів, а також перспективні напрями та технології ми будемо використовувати в майбутньому.

По темі: дивне нове майбутнє дефлектори світі технологій

По темі: Вся продукція очікується на CES 2020

TurnStyle в actionhttps://Т. співробітництво/NgLTG8chwQ— Кес (@Кес) 8 січня 2020 року

СКЛАДАНИЙ ПРИСТРОЇВ

У минулому році Samsung, після трохи заїкаючись, зумів випустити перший смартфон складаний з Samsung Galaxy пас.

Багато інші бренди проявляють інтерес до нової категорії товару, зі складною пристроїв від Lenovo, Делл, TCL і Huawei і серед тих, на дисплей.

Технологія явно в зародковому стані, але якщо ти першопроходець з глибокими кишенями, є дуже цікаві речі по дорозі.

Якщо ви той, хто цінує дизайн і естетику, як і ти, технологічних інновацій, то складаючи пристроїв буде явно по вашій частині.

Галактики стулка 5г. Фото: Девід Беккер/Getty Зображення/ГВП

Є ще кілька питань: конструкція шарніра прогресує, але все ще має працювати, як для забезпечення довговічності пристрою, а також забезпечити зручний вільний від витоку світла і забарвлень. Пластикові OLED-екрани використовуються складні пристрої не відчуваю себе так добре, як їх більш жорсткими скляними аналогами, але існує не так багато виробників можуть з цим вдіяти.

В першу чергу, для того, щоб складні пристрої для просування, вони повинні бути прийняті споживачами, та враховуючи позамежні рахунок багатьох з них для більшості людей, це можна було зробити ще кілька років.

У той час як в Motorola RAZR з складаний Відродження не з'явився на виставці CES, рівень очікування оточуючих він міг би стати переломним моментом для категорії продукту, якщо Motorola тягне його, не зачепивши перешкоди ж, як Samsung зробив.

На Моторола RAZR складаний не з'явилася на заході. Фото: Додаються.

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ У ВСЬОМУ

ІЇ знаходиться на роздоріжжі, коли справа доходить до етики, конфіденційності та визнання споживачів, але це не зупинило відповідальністю шльопати ці дві букви всі від телевізорів до зубних щіток.

Це складна тема, щоб обернути вашу голову навколо, що, ймовірно, чому бренди так хочуть використовувати його як маркетинговий термін, а також технології.

Ідея використовувати штучний інтелект, щоб зробити електроніку, ми вже використовуємо розумніші, вміти передбачати наші потреби і забезпечити для них більш швидко з великими знаннями.

Для лежав на підлозі оголошувати його новий AI харчування додаток, який використовує технологію сканування особи для аналізу шкіри і забезпечити вам індивідуальний режим (звичайно залежить від фірми Neutrogena продукти).

Колгейт і орал-бі були найбільшими з декількох брендів натискаючи АІ підтримав зубні щітки, щоб відстежувати, наскільки добре ви чистите зуби, щоб забезпечити повне охоплення.

Вони також порекомендують процедури, наприклад, відбілювання зубів і ясен, які знову судно на продаж продукції.

Ви не можете поставити ціну на хороше стоматологічне здоров'я (якщо ти стоматолог, і то це залежить від того, скільки часу минуло з моменту вашого останнього відпустки).

Усний Б іо розумна зубна щітка. Фото: АП/Джон Локер

Ці зубні щітки значно дорожче, ніж їх підлеглі супермаркет, і поки вони роблять хорошу роботу по підтриманню в чистоті свій рот, важко повірити, що це все, що набагато краще, ніж фондовий стандартний електрична зубна щітка за ціною.

Доводиться брати телефон у ванну кожен раз, щоб переконатися, що ви отримуєте в кожен закуток і часто потрапляє в 'зайвий' кошика.

Ма також генерує величезні обсяги даних, а це означає вона йде рука об руку з трекерів.

СТЕЖАТЬ ЗА КОЖНИМ ВАШИМ КРОКОМ

Пристроїв, таких як Fitbit для відстеження фітнес-компанія – нещодавно придбана Google – допоміг ножним стартером тенденцію збору даних на кожен аспект вашого життя.

Це також пояснює, чому так багато натільних технологій на виставці були дешево і сердито імітації вже існуючих продуктів, ніж фактичне нових інновацій.

Такі речі, як Матео розумний килимок для ванної, який відстежує ваш склад тіла, вагу і поставу кожен раз, коли ви виходите з душу, абияк підібрав виставці CES нагороду за інновації. Але якщо такої оцінки є те, що ви хочете принести у ваше життя, ви можете повернутися компанії на Kickstarter, коли вона з'явиться пізніше в цьому році.

Це був не тільки розумний килимок, щоб забрати нагороду за інновації.

Як це ні парадоксально (враховуючи його медитативних оздоровчих коріння) йога тепер дозрів для відстеження по одній компанії.

У Yogifi розумний килимок для йоги дає вам керуватися аудіо-інструкції в режимі реального часу зворотного зв'язку, щоб гарантувати, що ви медитуєте абсолютно точно.

Компанія також може похвалитися ВР пейзажі, так що ви можете прикинутися, що ви в Індійському відступати і врізав аромат дозатори терапії, щоб відвернути вас від стійких фанк в більшість студій йоги.

Теги плитки, невеликі наклейки і брелок стиль кнопок, які допоможуть вам знайти загублені речі за допомогою Bluetooth також стали фаворитом серед компаній відкачування підробок.

ДОРОГА В МАЙБУТНЄ

Мобільність є велика тенденція, з великою заяви від декількох компаній.

Компанія Sony продемонструвала електромобіль – швидше як концепцію, щоб показати, як існуючі технології можуть бути впроваджені традиційні автовиробники, але автомобільної промисловості, ймовірно, було дано трохи дзвінок, тому що на відміну від більшості концепт-карів, на конференціях, Кес), він насправді працює.

На просунутому етапі Sony вдалося досягти з концепцією-з концепцією вражає, і може бути ще одна нова категорія для японської компанії, яка вже присутня в багатьох інших.

Соні бачення-з електричним концепт-каром. Фото: Робін Бек/ОВП.

Убер і Hyundai продемонстрував їх планом повітряного таксі, який залучив великі натовпи, щоб взяти участь у моделюванні ВР.

Ця технологія до цих пір не до 2023 року, і те, наскільки комфортно людина буде приймати один буде цікаво подивитися.

Компанія також оголосила Убер стрибок, в стилі Лайм велосипедів і обслуговування скутерів.

Копіювання інших служб доставки їжі з Убер їсть добре для компанії, яка ще до цих пір зробити жодного долара, так що зрозуміло, чому їм би спробувати переїхати в інший район, до всіх цих доларів венчурного капіталу закінчилися.

Убер стрибати e-велосипеди. Фото: Дженніфер Дадлі-Ніколсон

В менших масштабах, багато компанії, демонструючи електричні велосипеди, мопеди і скутери, призначені для швидкого переміщення в міському середовищі.

Деякі з них також показала продуктів, спрямованих на цей вид транспорту безпечніше.

Космо підключений смарт-світильник призначений для приєднання до задньої частини велосипеда або скутер та шолом дати вершникам додаткового спокою.

Все, що допомагає гонщикам вам видно простіше на дорозі цінний для безпеки вершника, але Космо світ також додати такі речі, як поворотники, стоп-сигнали і інших норм безпеки технік з автомобілів, який ще в значній мірі не вистачає на набагато більш тендітна вимог велосипедистів.

Репортер поїхав в Кес з допомоги від LG і TCL.тенденції в технології421Категория: Обо всем