Хемілтон поскаржився на стан траси в Остіні


Опубликованно 13.01.2020 12:12

Хемілтон поскаржився на стан траси в Остіні

Льюїс Хемілтон / Beyond the Flag

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтонзізнався, що гонщикам буде непросто-за наявності нерівній поверхні на автодромі в Остіні. Слова британця призводить Crash.

 «Це сама кочковатая траса, на якій я коли-небудь їздив. У мене була така сильна головний біль. В деяких місцях нерівності — це не так погано, вони додають трасі характеру. Я не фанат зовсім рівних автодромів. Але тут такі величезні купини, і це проблема для нас, адже наша підвіска не така жорстка. У великий хід підвіски, так що відчуваєш все дупою, а спина бере на себе всю компресію — відчуття були жахливими.

У мене була сильна головний біль після першої практики. Довелося прилягти, я відчував себе неважливо. Ми внесли деякі зміни, щоб у другій практиці стало трохи краще. У другій тренуванні відчуття не були такими поганими, так що схрестімо пальці.

Упевнений, в майбутньому в трасу внесуть зміни, але зараз нам треба виступати на те, що є. Всі пілоти в одному човні. Якщо подивитися на бортові плани, то Ferrariпросто «пропливає» через ці місця. Не знаю, чи більше в них притискної сили або більш м'яка підвіска, я не впевнений. Але ми впораємося з цією ситуацією, продовжимо працювати. Мені потрібно покласти на сидіння подушку або щось ще».

Зазначимо, що стюарди оштрафували Серхіо Переса за порушення процедури зважування боліда напередодні Гран-прі США.Категория: АвтоМотоСпорт