Деніел Редкліфф отримав роль у новій частині фільму від Marvel


Опубликованно 14.01.2020 10:51

Деніел Редкліфф отримав роль у новій частині фільму від Marvel

Популярний 30-річний британський актор Деніел Редкліфф, який отримав всесвітню популярність завдяки головній ролі в картині "Гаррі Поттер", знову повернеться на великий екран. На цей раз йому вдалося отримати більшу роль у фільмі від Marvel під назвою "Місячне лицар".

Після того, як Деніел закінчив роботу у франшизі "Гаррі Поттер" йому пропонували тільки невеликі ролі в малобюджетних картинах. Приміром, його можна побачити в таких фільмах як "Чудотворці", "Джунглі", "Людина — швейцарський ніж" та інших.

Зараз же він стане головним героєм у п'ятій картині всесвіту Marvel, де виконає роль чергового супергероя. Ця роль повинна повернути колишню популярність акторові, принаймні він на це дуже сподівається.

Його герой Місячний лицар спочатку був звичайною людиною, який працював в Центральному Розвідувальному Управлінні. В одному із завдань чоловіка поранили, і щоб врятуватися і закінчити свою справу, він йде на угоду з древнім богом.

Статус супергероя забезпечується такими здібностями: ідеальне володіння бойовими мистецтвами, блискавичне зцілення від отриманих ран і травм, астральне зір. Однак, ці здібності супроводжуються сильним розладом психіки, з якими герой також буде боротися.

Зйомки картини планують провести на території Великобританії, саме тому режисери були зацікавлені в актора, який би проживав у цій країні. Редкліфф ідеально пройшов співбесіду і отримав цю роль. Прем'єра фільму повинна відбутися в листопаді-грудні 2021 року, знімати картину буде, як і всі попередні частини Marvel, Disney+.

До речі, якщо повернутися до розмови про Гаррі Поттера, то восьма книга про чарівника "Гаррі Поттер і прокляте дитя" вже готова до екранізації. Коли почнуться зйомки, поки невідомо, але роль Гаррі природно належить Деніелу. "Гаррі Поттер і прокляте дитя" стало однією з найбільш успішних постановок на Бродвеї за всю історію існування театру.Категория: Авто Приколы