FCA і PSA відновили переговори про злиття


Опубликованно 15.01.2020 03:36

FCA і PSA відновили переговори про злиття

У разі позитивного результату переговорів на світовому ринку з'явиться «трансатлантичний автогігант вартістю 46 мільярдів доларів».

FCA і PSA всерйоз розглядають можливість злиття рівних». Перша інформація про відновлення переговорів з'явилася тільки вчора і через кілька годин була офіційно підтверджена обома автовиробниками. FCA і PSA оголосили, що «тривають дискусії, спрямовані на створення однієї з провідних автомобільних груп в світі», при цьому деталі угоди не повідомляються.

Очікується, що доля нового альянсу вирішиться в найближчі дні або навіть години. У разі погодження потенційної угоди обома сторонами, на світовому ринку з'явиться трансатлантичний автогігант вартістю 46 мільярдів доларів, який за обсягом продажів займе четверте місце в світі.

За інформацією Wall Street Journal, отриманої від двох поінформованих джерел, сьогодні рада директорів PSA обговорить можливе злиття на позачергових зборах. За чутками, мова йде про купівлю PSA групи Fiat Chrysler. Нову компанію очолить генеральний директор Peugeot, Карлос Таварес, а головою правління стане глава FCA Джон Елканн, обіймає аналогічну посаду в групі.

Пошуки потенційного партнера для злиття група FCA початку в 2018 році, після смерті генерального директора Серджіо Маркіонне. Раніше в цьому році компанія вела переговори з Renault, але угода не відбулася. Через десять днів після оголошення про переговори рада директорів Fiat Chrysler Automobiles (FCA) прийняв рішення негайно відкликати пропозицію про злиття з Renault з-за політичної ситуації у Франції.Категория: Автоновости