Мені знадобився рік, щоб відновитися: Бейонсе розповіла про викидень


Опубликованно 09.02.2020 02:36

Мені знадобився рік, щоб відновитися: Бейонсе розповіла про викидень

Зараз вона щаслива мама трьох дітей, відома на весь світ, але не все так райдужно, як здається на перший погляд. Бейонсе розповіла про важкі періоди свого життя і про те як їй довелося пережити викидень.

Джерело: [email protected]

Бейонсе — мама трьох дітей: дочки Блу Айві та двійнят Румі і Сер. Але мало хто знав про те, що до народження першої доньки співачка вже була вагітна. Тільки ця вагітність закінчилася невдало, у зірки стався викидень. Про це вона розповіла лише тепер і це не дивно, адже втрату дитини Бі переживала дуже важко.

Цей жахливий досвід став для Бейонсе найціннішим у житті, саме тому вона вирішила розповісти про втрату дитини, щоб, можливо, допомогти комусь ще. Для багатьох жінок невдала вагітність завдає психологічну, а іноді і фізичну травму.

Оля Полякова розкрила всі секрети своєї сім'ї

Мені знадобився рік, щоб відновитися... Це навчило мене бути мамою для себе самої, поки я не стану мамою для когось ще.

Саме тому перед народженням дочки Бейонсе зробила паузу в роботі, щоб бути акуратніше, і не втратити ще одну дитину. На щастя, вагітність була вдалою, і народилася Блю Айві.

Джерело: [email protected]

Потім у мене з'явилася Блу, і мої цілі стали набагато глибше. Бути «номером один» для мене більше не пріоритет. Моя справжня перемога – створення мистецтва та спадщини, яке буде жити далеко за межами мене. Успіх тепер виглядає для мене по-іншому.

Також Бейонсе і натякнула про неодноразові зради свого чоловіка, репера Jay-Z, в яких він публічно зізнався. Тоді популярна співачка присвятила кілька своїх треків зради, але, в підсумку, пробачила чоловіка. Як каже 38-річна співачка, яка зараз пережиті біль і втрати вона сприймає з вдячністю. Крім того, після важкої вагітності Бейонсе зрозуміла, що їй необхідно сконцентруватися на своєму здоров'ї більше, ніж на кар'єрі.

Зараз зоряна сім'я виглядає дуже щасливою, звісно, завжди можуть бути важкі часи, але ми віримо, що все у них буде добре.

Влад Яма привітав сина з Днем народження: не віриться і сльози на очахКатегория: Авто Приколы