Ілон Маск стане батьком шостого дитини: фотофакт


Опубликованно 10.02.2020 20:30

Ілон Маск стане батьком шостого дитини: фотофакт

Подруга винахідника, мільярдера і підприємця Ілона Маска співачка Клер Буші показала вагітні фото.

Джерело: instagram @elonmusk

31-річна канадська співачка, відома під сценічним псевдонімом Граймс, опублікувала в Инстаграме екстравагантне арт-фото, на якому вона позує ню з прифотошопленным зображенням світиться ембріона в животі. Цей знімок викликав миттєву реакцію фоловерів і журналістів – у мережі відразу ж поповзли чутки про вагітність дівчини.

Джерело: instagram @grimes

Буквально на наступний день Клер опублікувала ще один знімок, вже менш артхаусний, зате більш чесний – на ньому вона знята в профіль і видно цілком вагітний животик, відповідний розміром приблизно 6-7 місяців вагітності.

Джерело: instagram @grimes

При цьому поки представники Маска і Граймс ніяк новина не коментують. Залишається не з'ясованим і ще одне питання – навіть якщо дівчина носить малюка, є Маск його батьком? Втім, напевно незабаром все стане відомо.

У Инстаграме Ілона Маска так само з'явилося фото – фрагмент з новинної статті про вагітність Граймс. Але при цьому новина він ніяк не коментує.

Джерело: instagram @elonmusk

Нагадаємо, 48-річний мільярдер, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск в особистому житті поки заспокоєння не знайшов. З молодою співачкою Граймс, у якої, до речі, українські коріння – її мама родом з України, Маск вперше з'явився на публіці на щорічному балу Met Gala, яка відбулася в травні 2018-го в Нью-Йорку. До цих відносин мільярдер був двічі одружений, у першому шлюбі, який тривав 8 років, Жюстін Вілсон народила від нього п'ятьох синів. Сім'ю Маск залишив заради гарненької британської актриси Талулы Райлі, шлюб з якою тривав 2 роки. Всі інші його жінки не удостоїлися оформлення відносин.

Для 31-річної Клер Буші Граймс це буде перша дитина, якщо вагітність дійсно існує.Категория: Авто Приколы