Анна Курнікова народила третю дитину: перші подробиці


Опубликованно 12.02.2020 01:39

Анна Курнікова народила третю дитину: перші подробиці

Енріке Іглесіас і Анна Курнікова стали багатодітними батьками.

Джерело: instagram @promiflash

Новиною поділився брат Енріке Хуліо Іглесіас-молодший, під час інтерв'ю чилійської радіостанції ADN, як повідомляє видання Mirror. Журналіст поставив питання про те, що в мережі ходять чутки про те, що Хуліо скоро знову стане дядьком, на що той відповів: «Я вже ним став». Тоді було задано уточнююче питання, чи народилася дитина вже у його брата, і пролунав однозначну відповідь: «Так».

Джерело: instagram @annakournikova

Тим не менш, більше ніяких відповідей журналісти від Іглесіаса не отримали, він відмовився говорити про час народження дитини і не став уточнювати, хто саме народився хлопчик або дівчинка: «Це секрет». Не дають ніяких коментарів і молоді батьки. Але, дамо їм час. Про близнюках вони теж не відразу розповіли світу, але зараз їх фото і відео регулярно з'являються в соцмережах їх батьків.

Джерело: instagram @enriqueiglesias

Про третю вагітність Анни Курнікової стало відомо кілька тижнів тому, коли на обкладинці іспанського видання HOLA! з'явилося фото пари на яхті. Папарацці зуміли зловити Анну і Енріке під час їх відпочинку в Маямі і на знімку чітко видно вже дуже чималенький животик тенісистки.

Джерело: instagram @enriqueiglesias

Нагадаємо, 38-річна тенісистка Анна Курнікова і 44-річний іспанський співак Енріке Инглесиас разом вже більше 15 років, при цьому офіційний шлюб в їх плани не входив. Але не так давно Анна спровокувала активні чутки про те, що вони передумали – в Инстаграме вона додала до свого прізвища прізвище Іглесіас.

Джерело: instagram @enriqueiglesias

16 грудня 2017 року Анна Курнікова народила близнюків, яких назвали Ніколас і Люсі, і це стало повною несподіванкою для шанувальників пари. Перший час навіть підозрювали, що вона виносила малюків не сама, а вдалася допомоги сурогатної матері. Однак, через деякий час Анна виклала в Instagram «вагітний» селфи, що повинне було переконати скептиків.Категория: Авто Приколы