Лілія Подкопаєва вперше назвала ім'я дочки


Опубликованно 13.02.2020 08:09

Лілія Подкопаєва вперше назвала ім'я дочки

Екс-гімнастка Лілія Подкопаєва розповіла Каті Осадчій, як повернулася у форму після пологів і не стала приховувати ім'я двомісячної доньки.

Джерело: youtube.com/Світське життя

Свою маленьку доньку Лілія Подкопаєва не приховує – фото з дівчинкою вже не раз з'являлися в Инстаграме її мами. Правда, поки личко не показують і не називали ім'я дівчинки. Але і було таємницею тільки для сторонніх, як виявилося.

Джерело: instagram @podkopayeva_official

Зараз Лілія Подкопаєва з чоловіком знаходиться в Києві і на днях відбувся її перший після народження дочки вихід у світ. Задаючи питання, Катя Осадча ненароком назвала ім'я дівчинки, наче його й так уже всі знали – дівчинку назвали Евеліною. У Київ Подкопаєва прилетіла всього на 5 днів і тільки з чоловіком, діти, у тому числі маленька Евеліна, залишилися в Атланті (США), де постійно живе сім'я. Доглядають за дитиною няні, бабусі і старші брат з сестрою.

Джерело: youtube.com/Світське життя

Звичайно, запитали і про те, як 41-річна Подкопаєва настільки швидко після пологів повернула своїй фігурі допологову стрункість. Секретів виявилося небагато – спорт і генетика:

Спортивне минуле дає про себе знати. Я намагалася підтримувати себе в хорошій формі всю вагітність. Напевно, я набрала близько 9 кілограм за всю вагітність. Ну і потім було досить легко від них позбутися. Ну і, донька тримає нас в активному режимі, і стільки, скільки ми тримаємо її на руках – руки завжди будуть в хорошій формі.

Джерело: instagram @podkopayeva_official

Зізналася так само Лілія Подкопаєва, що годує Евеліну грудьми, а на час поїздки в Київ залишили вдома зціджене молоко.

Джерело: instagram @podkopayeva_official

41-річна олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва народила третю дитину 19 вересня, і ця дівчинка стала п'ятою дитиною в її новій сім'ї. Подкопаєва виховує двох дітей від попереднього шлюбу: 14-річного Вадима і 13-річну Кароліну. Крім того, двоє дітей є і в її нинішнього чоловіка бізнесмена Ігоря Дубинського.Джерело: youtube.com/Світське життяКатегория: Авто Приколы