Apple заявила про падіння продажів iPhone


Опубликованно 14.02.2020 04:24

Apple заявила про падіння продажів iPhone

Apple опублікувала офіційний звіт, заснований на підсумки продажів в четвертому фінансовому кварталі 2019 року, який завершився 28 вересня. Таким чином, виробник iPhone підвів підсумки всього попереднього фінансового року, показавши в цілому позитивну динаміку зростання виручки, але продемонструвавши зменшення частки прибутку від продажу гаджетів.

Так, за минулий фінансовий квартал Apple заробила 64 млрд доларів, збільшивши дане значення на 2% порівняно з аналогічним періодом 2018 року. Але тут же важливо зазначити, що виручка від продажів пристроїв знизилася, склавши 52,3 млрд доларів замість 51,5 млрд у минулому році. Зате що важливо, виручка від сервісної частини бізнесу навпаки зросла — тепер вона обчислюється 12,5 млрд доларів замість 10,6 млрд у минулому році.

Важливо відзначити і падіння продажів iPhone, причому як в масштабі останнього кварталу, так і в масштабах усього фінансового року — з 36,8 млрд доларів до 33,4 млрд і з 164,9 млрд. доларів до 142,4 млрд відповідно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що слідом за Apple Samsung заявила про сильному падінні продажів.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем