Між Гваделупою і Бостоном: Київ в топ-50 кращих місць для подорожей


Опубликованно 14.02.2020 07:39

Між Гваделупою і Бостоном: Київ в топ-50 кращих місць для подорожей

Почалося нове десятиліття, яке несе за собою безліч нових трендів. Вони торкнуться не тільки моди і краси, але й сфери туризму. Шість континентів, 50 міст і країн — саме стільки пропонують відвідати в наступному десятилітті укладачі рейтингу від порталу про подорожі Big 7 Trave.

Джерело: unsplash

У рейтинг попасли різні місця: і ті, які тільки стають популярні, і ті, які знаходяться на межі зникнення, тому наступні десять років можуть стати останніми, коли їх можна буде побачити власними очима.

7 порад від досвідченої мами про подорожі за кордон разом з дітьми

Рекомендують відвідати острівна держава Барбадос, звідки родом співачка Ріанна, Кейптаун, райські Мальдіви, Брайтон, що в 30 хвилинах від Лондона, Мертве море, рівень води в якому падає і не тільки.

Цікавий рейтинг і тим, що Київ у ньому знаходиться на другому почесному місці! Від столиці України можна отримати набагато більше, ніж можна собі уявити, як зазначають у виданні. Барна і ресторанна культура в найближчі десять років будуть активно розвиватися, а наразі можна помилуватися історичними будівлями, соборами, пам'ятниками і не тільки.

Не змогли обійти увагою і Чорнобильську зону відчуження. Після гучного серіалу від HBO в Прип'ять поїхало безліч туристів з усього світу, щоб наживо подивитися на покинуте місто.

Замки України: 10 найкращих фортець для подорожі з дитиною

Джерело: unsplash Топ-20 місць рейтингу: Гваделупа, Карибський басейн Київ, Україна Бостон, штат Массачусетс, США Сан-Хосе, Коста-Ріка Новий Орлеан, США Мельбурн, Австралія Белфаст, Північна Ірландія Салар де Уюні, Болівія Острів Капити, Нова Зеландія Сінгапур Палаван, Філіппіни Стародавнє місто Петра, Йорданія Токіо, Японія Ісландія Ліси Амазонії, Бразилія Венеція, Італія Нью-Йорк, США Рованіємі, Фінляндія Дубровник, Хорватія Дикий Атлантичний шлях, Ірландія

Повний список місць, обов'язкових до відвідування в цьому десятилітті, можна подивитися на сайті.

Новий блог про сімейні подорожі в екзотичні країни: особистий досвід багатодітної мамыИсточникКатегория: Авто Приколы