Білл Гейтс подарував незнайомці посилку з подарунком 41


Опубликованно 14.02.2020 07:39

Білл Гейтс подарував незнайомці посилку з подарунком 41

Щороку соціальний проект Reddit запускає новорічну акцію під назвою "секретний Санта". Суть цієї акції полягає в тому, що будь-який бажаючий може відправити анонімно подарунок будь-якій людині. У цьому заході беруть участь абсолютно всі: звичайні користувачі сайту, великі компанії і знаменитості. У минулому році кількість учасників перевищила 200000 чоловік.

В цьому році найбільшим щасливчиком стала американка на ім'я Шелбі. Сантою для дівчини став дуже великий підприємець Білл Гейтс. Він приготував для дівчини справжній Різдвяний сюрприз — велику посилку загальною вагою до 36 кг. Цей подарунок був настільки об'ємним і важким, що дівчина навіть не змогла засунути його в свою машину, їй довелося його відкрити і перевозити по частинах. В цій посилці виявився 41 подарунок, а також записка від самого Білла Гейтса, в якій він розповів, чому вибрав саме Шелбі.

Дівчина прийшла в повний захват від такої несподіванки. Вона зробила цілу серію знімків і показала користувачам мережі, що знаходилося всередині цієї величезної посилки. Звичайно ж, вона подякувала свого таємного Санту за свої емоції.

Виявляється, щоб максимально догодити дівчині, Білл Гейтс досконально вивчив її соціальні мережі, тим самим дізнався, що найбільше вона любить життя. Тому серед подарунків виявився конструктор Lego, іграшки для її улюбленої кішки, кілька книг, а також одяг, створена для фанатів "Зоряних воєн" і "Гаррі Поттера". Природно, Санта не забув і про цукерки.

Однак, найбільш зворушливим подарунком для Шелбі стало пожертву великої суми грошей від Білла в "Американської кардіологічної асоціації". Виявляється, в березні 2019 року, за 10 днів до власного весілля, Шелбі втратила свою маму. Жінку привезли до лікарні з серцевим нападом, однак не змогли врятувати з-за відсутності необхідних пристосувань. Гейтс не просто пожертвував гроші, він особисто приніс свої глибокі співчуття з американкою.Категория: Авто Приколы