Класичний Cadillac Eldorado повернули через кілька днів після крадіжки


Опубликованно 14.02.2020 08:12

Класичний Cadillac Eldorado повернули через кілька днів після крадіжки

Cadillac Eldorado 1956 року, вкрадений з гаража ветерана Другої світової війни Керлі Бунфилла залишили біля дверей поліцейського управління.

106-річний житель міста Сакраменто, штат Каліфорнія, Керлі Бунфилл став жертвою грабіжників. Минулої п'ятниці з його гаража було викрадено Cadillac Eldorado 1956 року, раніше належав голлівудській кінозірці 1940-х років Рітою Хейворт, з якою Бунфилл познайомився, працюючи каскадером в Голлівуді, і дружив протягом декількох десятиліть. Після смерті актриси в 1987 році Бунфилл успадкував її перламутрово-синій Cadillac Eldorado з викарбуваним на дверях, кришці багажника і моторного відсіку ім'ям Хейворт.

Історію про те, як йому дістався Cadillac Eldorado 1956 року, 106-річний ветеран називає своєю улюбленою. Вона почалася на вечірці, де він і зустрів кінозірку Риту Хейворт.

«Наші очі зустрілися, і ми танцювали. І у неї в гаражі були всі ці красиві машини. Ми танцювали навколо машин», - розповів Бунфилл.

Коли Хейворт запитала, який з автомобілів йому подобається, Керлі вказав на синій «Кадилак».

Виявивши крадіжку, засмучений власник пообіцяв винагороду в розмірі 7000 доларів за будь-яку інформацію, яка приведе до місцезнаходження автомобіля, але робити цього не довелося. Коли крадіїв знайдуть, їх чекає інша «нагорода».Категория: Автоновости