OPPO анонсувала розумні годинник і розумний будинок


Опубликованно 15.02.2020 02:21

OPPO анонсувала розумні годинник і розумний будинок

На конференції розробників OPPO віце-президент Лю Бо оголосив, що компанія планує запустити ініціативу IoT, а також запустити протокол HeyThings IoT, сервісну платформу HeyThings IoT і протокол аудіосоедіненія. Він також повідомив, що скоро будуть запущені OPPO Smart Watch, і вони з'являться разом з їх платформою для охорони здоров'я.

Лю Бо каже, що бачення OPPO в IoT полягає в тому, щоб почати з повсякденного життя та з часом побудувати мульти-термінальну, крос-сценарну екосистему IoT. Ця екосистема буде зосереджена на всіх основних категоріях інтелектуальних продуктів, а також буде охоплювати чотири конкретних сценарію: особисті, сімейні, відрядження та офісні.

Ми скоро побачимо перший з цих продуктів, який буде представляти собою OPPO Smart Watch. Пристрій надійде разом з майбутньою платформою охорони здоров'я OPPO і буде служити стартовим майданчиком для інших продуктів IoT, пов'язаних з OPPO. Він буде запущений в першому кварталі 2020 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Oppo готує смартфон з 20-кратним зумом.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем