$15 млрд через мобільний злиття йти вперед


Опубликованно 15.02.2020 03:21

$15 млрд через мобільний злиття йти вперед

ТПГ і Vodafone буде дозволено стати однією компанією, об'єднують свої значні частки на ринку фіксованого зв'язку, широкосмугового доступу та мобільних відповідно оскаржити Телстра і Оптус.

Суддя Джон Міддлтон доставили зранку рішення у Федеральному суді, після трьох-тижневого слухання у вересні минулого року.

Він сказав, що злиття не суттєво знизити конкуренцію і тому немає ніяких юридичних підстав, він не міг іти вперед.

"Вкрай малоймовірно, існує реальний шанс, що ТПГ буде розгортати роздрібної мережі мобільного або стати ефективним четвертим оператором мобільного зв'язку у відповідних майбутнє," справедливість Міддлтон сказано в постанові.

Австралійської конкуренції та захисту споживачів (ACCC) виступив проти злиття, тому що вона вважає, ТПГ буде будувати власну мережу.

Тепер АССС є чотири тижні, щоб оскаржити рішення суду, він сказав, що це "ретельно розглядає".

Стілець повідомленням ACCC Рід Сімс сказав, що рішення є збитком для клієнтів, які можуть зіткнутися з більш високими цінами.

"Австралійські споживачі втратили лише раз у покоління для більш сильної конкуренції та здешевлення послуг мобільного зв'язку з цим злиття тепер дозволено продовжити," Містер Сімс, - йдеться в заяві наступне рішення.

Він навів початкового вітаючи галузі злиття в якості причини ціни мобільних даних може стати вище.

Але злиття також може бути гарною новиною для споживачів.

ТПГ і Vodafone стане одним після рішення АССС, щоб заблокувати злиття було скасовано в суді. Фото: АПУ зображення/Ден Himbrechts

Рішення приходить більше, ніж через рік після АССС вперше підняла питання. Фото: Бен Stansall/AFP з

Комбінований сила Vodafone і ТПГ може дати їм можливість більш ефективно конкурувати з великими компаніями Телстра і Оптус, поставивши тиск на їхні ціни, оскільки вони конкурують з новою компанією.

ТПГ і Vodafone об'єднують свої сильні сторони була ключовою частиною їх аргумент про те, чому вони повинні злитися.

Що це означає для ТПГ і клієнтів Vodafone залишається не було видно, так як ми поки не знаємо, що об'єднана компанія буде виглядати, чи навіть, як це буде називатися.

Злиття, ймовірно, також впливають iiNet і клієнтів міжвузля, оскільки обидві ці компанії належать ТПГ.

Деякі з TPG і конкурентів Білайн прокоментували угоду.

Представник Оптус розповів новини.ком.АУ компанія поважає рішення суду (маючи на увазі, що він не обов'язково погоджується з цим), але не витрачати занадто багато часу, думаючи про це.

“Optus є прихильником конкуренції. Споживачі хочуть телекомунікаційним компаніям конкурувати і кинути виклик. Ми будемо продовжувати орієнтуватися на наш бізнес, диференціація 5г, розвивається наша національна мережа преміум-класу, а також надання виняткового значення, повинні мати зміст та чудовий сервіс для клієнтів".

Засновник віртуальної мережі мобільного зв'язку підвищити мобільного Пітер Adderton був трохи відвертішим, заявивши, що "динамічний телекомунікаційної галузі постійно змінюється протягом останніх 48 годин", після аналогічного злиття двох американських телекомунікаційних компаній також були затверджені.

"АССС боровся за те, щоб зберегти четверту мережа, яка фактично ніколи не існував в дійсності", - сказав пан Adderton.

“Це була обіцянка, ТПГ, що підштовхнуло ціни вниз, але як я вже говорив раніше, їх ніколи не збирався насправді пройти з побудови мережі. [Голова ТПГ виконавчий] Девід Teoh є кінцевою телекомунікаційних гравець в покер, хто грав в цю гру і деякі ключові гравці індустрії майстерно і зробили те, що йому потрібно. Я також бачу, він хоче мати більше контролю цього спільного бізнесу, і я не бачу Водафон маючи жодного бажання виступати проти цього."

Сказав містер Adderton АССС не вдалося забезпечити захист для таких компаній, як його, хто стане "четвертого мобільної мережі", як він стверджує, ТПГ ніколи не збирався будувати.

“Сумна частина сьогоднішнього рішення-це можливість, що АССС довелося ставити якісь умови злиття, які допомогли б захистити компаніям, які тепер ефективно четвертої віртуальної мережі... обліку великих хлопців чесно це дуже важливо для австралійських споживачів і конкуренції в цілому.

“У кінцевому рахунку, АССС був правий у тому, що маючи четверту мережу краще для споживачів. Проблема завжди була в тому, що ТПГ ніколи не буде цього четвертого мережі, так що, щоб підвищити і компаніям тримати великі хлопці чесні, і ми повинні продовжувати розширювати горизонти і бути, що значення грати на споживачів".

Збільшити мобільний засновник Пітер Adderton сказав АССС повинен захищати MVNO-операторів у якості "четвертого мобільної мережі", який уже існує, а не зосереджуватися на одній він думає, ТПГ ніколи не збирався будувати.

Менше гравців-Маккуорі Телеком, який займається бізнесом та державними замовниками, а також було багато, щоб сказати.

"Це рішення призведе лише до відсутності конкуренції, що означає, наша промисловість продовжує underserve і обраховувати клієнтів, генеральний директор" Телеком-Маккуорі Девід Tudehope сказав.

Він сказав, що телекомунікаційна галузь ризикує втратити свою "соціальну ліцензію", якщо вона не краще обслуговувати клієнтів.

"Тепер, коли рішення було прийнято, щоб дозволити злиття йти вперед, уряд і ACCC потрібно переглянути, як поліпшити роздрібна та оптова конкуренції на мобільні телефони."

Він сказав, що кількість скарг телекомунікаційної галузі отримує порівняно з тими, проти банківського і фінансового секторів (майже вдвічі більше), навіть після синців Королівська комісія розкрила серйозні порушення в цій сфері, було доказом того, наскільки погано промисловості розглядається споживачами, які вона обслуговує.

Як і слід було очікувати, ТПГ і Vodafone обидва вітали рішення.

"Пройшло вже 18 місяців з тих пір, як ми почали процес затвердження за злиття, і ми дуже зацікавлені в тому, щоб рухатися вперед", - сказав гендиректор Vodafone в Хатчисон Іньякі Berroeta йдеться в повідомленні.

"Чим швидше злиття може діяти, тим швидше ми зможемо домогтися кращих конкурентних умов для австралійських споживачів і бізнесу".

Він додав, що затримки були поставлені з серії "вільні удари" для конкурентів компанії, але зараз це було споживачів, які виграють.

“Вперше в Австралії буде мати третій, повністю інтегрованої телекомунікаційної компанії. Це дасть нам масштаб, щоб конкурувати голова до голови через весь телекомунікаційний ринок, який буде стимулювати більше конкуренції, інвестицій та інновацій, забезпечуючи більш широкий вибір і значення для австралійських споживачів і бізнесу", - сказав пан Berroeta.

ТПГ і Vodafone очікуємо, що злиття повинно бути завершено до середини 2020.

Генеральний директор компанії Vodafone Іньякі Berroeta сказав, що злиття призведе до підвищення конкуренції, а не зменшити його. Фото: Даміан Шо

По темі: споживчі Watchdog стурбовані ТПГ, Водафон злиття

Огляди: мобільні дані проблеми, нарешті, вирішені

ЯК МИ СЮДИ ПОТРАПИЛИ?

АССС вперше показали зацікавленість в передбачуване злиття з Vodafone Хатчисон Австралії і TPG Telecom в грудні 2018 року.

Приблизно в той же час, спільного підприємства між Vodafone і ТПГ звані мобільні СП закупили спектру 263 мільйони доларів на останньому аукціоні на частоти, які носять мобільний інтернет і телефонні дзвінки.

Кілька місяців тому, у травні минулого року, АССС оголосили, що вони будуть заперечувати проти злиття 15 мільярдів доларів на тій підставі, що це призведе до подальшої консолідації в Австралії вже "дуже концентрований ринок мобільних телефонів".

АССС висловили побоювання, що Телстра, Оптус і Водафон, які разом працюють три конкуруючих мереж мобільного зв'язку, провів 87 відсотків ринку.

Аналогічно, Телстра, Оптус і TPG домінували на ринку стаціонарного широкосмугового зв'язку з 85-відсотковою часткою між ними.

В мережі працює на трьох телекомунікаційних компаній також підтримка мобільних віртуальних операторів (MVNO) як, наприклад, мобільний продукт компанії TPG.

Компаніям купити Оптова доступу до мережі мобільних телефонів, а потім продати його своїм клієнтам, трохи схоже на шлях національної широкосмугової мережі.

ТПГ перейшли від Оптус для Vodafone в 2015 році.

Компанія прагнула вийти з віртуального гри шляхом створення власної мережі 4G, але сказав, що він відмовився від цих планів після того, як федеральний уряд заборонив використання технології Huawei.

Оператор сказав, що заборона будівництва мережі занадто дорого.

Пізніше з'ясувалося в суді, що мережа так цінується самітник боса мільярдера ТПГ Девід Teoh, що компанія зробила в останню хвилину коригування фінансових показників для того, щоб забезпечити фінансування.

День голова ТПГ виконавчий Девід Teoh в суд нарешті дав фотокореспондентів шанс отримати більше актуальної ціни завідомо приватна мільярдер. Фото: Девід Джераті/Австралійський

По ходу уїк-енду, пропонована вартість мережі був змінений з "негативного" $290 млн. до позитивного $779 млн за рахунок збільшення кількості клієнтів він отримає в місяць від 45000 60000, зниження вартості капіталу, і подовжувати його терміни від семи до 12 років.

Зміни були зроблені для забезпечення Маккуорі банку залучення капіталу.

Банк просто хотів підняти фінансування, якщо мережа має позитивне значення.

Це одкровення та інші, пов'язані з управлінням Містер Teoh з ТПМ, в тому числі разюча відсутність письмової документації, виявлено уявній диктатури всередині компанії.

Після його появи в суді, Містер Teoh був написаний як веде армію "та чоловіки", які підтримали амбітні і, здавалося б, спеціальних рішень, які він прийняв без особливої уваги.

"Ми не бюрократична," Містер Teoh повідомив суду. “Ми дуже рухливі, і іноді ми робимо речі, і ми часто зустрічаємося, і ми часто спілкуємося. Так що справа рухається дуже швидко в компанії".

Відповідаючи на питання АССС адвокат Майкл Ходжа КК, якщо хто-небудь на ТПГ рада, в яку входять Містер Teoh син Шейн, запитав, чому не було ніякого бізнес-плану, щоб підтримати витратити $900 млн. на Спектрі пропонованої мережі, пан Teoh сказав, Ніхто не спитав, бо вони йому довіряли.

“У мене є довіра мого правління. Так що це дуже важливий фактор", - сказав він у суді.

Містер Teoh також повідомив суду, що мережа не кинули з-за витрат на купівлю обладнання, але так як ТПГ не зможу оновити її до 5г в майбутньому через брак спектру.

Рішення АССС блокувати злиття в чому залежить від його думки, що ТПГ б йти вперед і будувати в будь-якому випадку четвертого мобільної телефонної мережі в Австралії, якщо вони були відвернені від злиття.

Це призведе до збільшення конкуренції і місце подальше знижувальний тиск на ціни для споживачів, в очах АССС.

ТПГ і Vodafone обидва заперечували це, і справді заявив, що вони були занадто слабкі, щоб конкурувати з Telstra і Optus, якщо вони не були допущені до злиття.

Вони стверджували, що злиття дозволить створити компанію сильніше і краще здатні конкурувати з двома великими телекомунікаційними компаніями, які будуть краще, ніж дві більш слабких компаній, які борються за недоїдки.

Обидві компанії були розміщені в торговій зупинці на ASX цим вранці напередодні цього рішення.

Що ви думаєте про це рішення? Дайте нам знати в коментарях нижче.Категория: Обо всем