Поліція розповіла, як захистити свій автомобіль від викрадення


Опубликованно 29.02.2020 12:21

Поліція розповіла, як захистити свій автомобіль від викрадення

Кілька порад, як не привернути увагу зловмисників до своєї машини, нагадала поліція Херсона на своїй сторінці в Facebook.

Не залишати цінні речі в салоні автомобіля - -сумки, телефони, реєстратори та інше.

Завжди закривати авто на замок і не залишати ключі в замку запалювання. Навіть на заправках, шиномонтажах, перед коротким походом в магазин. Найпростіша схема зловмисників побудована на відволікання водія. Поки один відволікає водія розмовою або проханням допомогти, його напарник швидко відкриває задні дверцята й забирає з салону цінні речі.

Вибирати правильні паркувальні місця. В нічний час - в гаражі або на стоянці з цілодобовою охороною. Якщо це неможливо, тоді знайти освітлену ділянку в зоні дії камер відеоспостережень.

Встановити надійну сигналізацію. Штатну сигналізацію злочинці давно навчилися відкривати. А от електронна сигналізація з додатковими механізмами захисту створить суттєві перешкоди зловмиснику для швидкого оволодіння вашими речами або навіть автомобілем.

Таким чином, цілісність речей і автомобіля в першу чергу залежить від уважності та обережності водія.

Раніше повідомлялося, що в Румунії грабіжники намагалися пограбувати вантажівка на ходу - відео з вертольота.Категория: Авто Советы