Як завести автомобіль, коли щось пішло не так - поради


Опубликованно 01.03.2020 15:00

Як завести автомобіль, коли щось пішло не так - поради

Будь-яка подорож – будь-то близьке, в магазин за покупками, чи далеке – до друзів через всю країну – починається з першого кроку. Якщо ви власник автомобіля, то для вас поїздка починається з запуску двигуна.

Сам по собі цей процес не складний – потрібно всього лише повернути ключ у замку запалювання, а в сучасних автомобілів і зовсім – натиснути кнопку або прикласти палець до сенсорної панелі.

Труднощі починаються, коли цей процес починає йти в розріз з написаним в інструкції до автомобіля або тим, чого вчили в автошколі. Розглянемо кілька варіантів. Як завести машину на “газі“ - поради

Переобладнання транспортного засобу під газове паливо - досить популярне рішення, яке має економічний сенс, але в цьому випадку необхідно знати про особливості експлуатації такого авто.

Перш за все, потрібно розуміти, що газова суміш відрізняється за своїми характеристиками від бензину, і особливо це помітно взимку. Так, бутан конденсується при мінусових температурах, і це означає, що газ буде надходити в двигун лише тоді, коли двигун добре прогрітий.

Влітку це не становить проблем – запускати машину можна відразу на газу, але в холодну пору доведеться прогріти двигун на бензині і лише потім перемикати подачу палива на газову суміш. В іншому випадку газ не буде випаровуватися, і мотор, швидше за все, затихне. Як завести авто, якщо сів акумулятор

Ситуація, коли сідає акумулятор досить рідкісна, але дуже неприємна. Єдиним позитивним моментом у цьому випадку можна назвати те, що водій згадує і на практиці бачить принцип роботи двигуна, а також стикається з самими світлими людськими почуттями – безкорисливою допомогою на дорозі.

При відмові акумулятора завести двигун можна тільки за сприяння помічників, так як автомобіль доведеться штовхати. При штовханні провідні колеса провертають колінвал, який приводить в дію ряд механізмів, що запускають двигун.

Раціональніше буде проводити цю процедуру в напрямку найменшого ухилу місцевості. Спочатку слід включити запалювання, після чого помічники починають штовхати автомобіль. При досягненні швидкості 5-10 км/год потрібно вичавити зчеплення і включити другу передачу, після чого плавно відпустити педаль і допомогти двигуну акселератором. Коли авто заведеться, перейти на нейтральну передачу і прогріти мотор.

Слід зазначити, що даний спосіб підходить лише для машин з ручною коробкою передач. Автомобіль з автоматом завести «з штовхача» практично неможливо.

Як завести авто, якщо загублений ключ

Автомобілі старшого покоління заводяться ключем, і як всяка невелика річ, ключ може загубитися. Як правило, це трапляється в самий невідповідний момент, наприклад, перед строкової поїздкою, коли немає часу вирішити проблему за допомогою кваліфікованих фахівців і доводиться імпровізувати на місці.

На щастя, знання певних маніпуляцій може вас виручити і в цій ситуації. Всі ми бачили, як у фільмах герої неодноразово легко і швидко заводили автомобіль, закоротив два проводка, що стирчать з-під приладової панелі. Однак в житті цей спосіб вимагає великих знань і досить безпечний – недосвідчена людина може навіть отримати удар струмом.

Ми ж розглянемо більш безпечний варіант, як завести машину без ключа. Для цього нам знадобиться лише викрутка з плоскою головкою.

Спочатку потрібно зняти пластикову обшивку навколо замку запалювання, викрутивши утримують її болти, після чого відкрутити сам замок запалювання з електричної і механічної частини.

Після цих маніпуляцій вам залишиться лише вставити кінець викрутки у відкрите отвір для ключа і провернути її в потрібному напрямку. Автомобіль заведеться.

Раніше повідомлялося, як культовий Volkswagen Golf “прокачали“ на 140 тисяч доларів.Категория: Авто Советы