"Спасибі, поки не треба!": Підбірка дуже екстраординарних автомобільних патентів


Опубликованно 19.03.2020 22:18

В мережі опублікували дивні автомобільні ідеї, на які був отриманий патент. За матеріалами motor1 і vanarama.

З'ясувалося, що гонка між автогігантами за конструкторські ідеї, має свою комічну сторону. За загальним правилом компанії патентують все, що народжується в їх конструкторських бюро, так як ніхто не може сказати, яка ідея може “вистрілити“.

Аерозольний дозатор може бути використаний як ароматизатор всередині машини. Але Toyota побачила тут можливість для самооборони, якщо в дозаторі буде сльозогінний газ.

Пошуки альтернативної енергії для руху автомобіля в 2012 році призвели до ідеї вітряної турбіни, розміщеної всередині даху автомобіля. Для LED - освітлення отриманої енергії точно має вистачити.

Але можна ж і поліпшити аеродинаміку. Toyota запатентувала висувний телескопічним способом “хвіст“ в автомобілі. Як щодо спорткара?

Цікавий патент на липкий автомобільний капот представив Google. Клейкий як мова ігуани капот буде ловити пішоходів і таким чином захищати їх від травм.

У 2018 році Тесла застовпила ідею лазерного очищувача вітрового скла. Чекаємо?

Ну і нарешті комусь прийшло в голову, що сумна симетрія в автомобілях може і набриднути. Зареєстрований патент на те, щоб довірити покупцеві дизайн автомобіля, включаючи асиметричність в конструкціях. Що буде, коли запровадять цей патент?

Поява безпілотних автомобілів не могло не призвести до ідеї кімнати для переговорів, з'єднаної з таким авто. Поки йдуть переговори або нараду в патентованої круглому салоні, автомобіль відвезе вас і ваших гостей в пункт призначення.

Ще одна ідея виявилася серед патентів. Автономні транспортні засоби за допомогою проекції світла сигналізують пішоходам про те, що вони можуть спокійно переходити дорогу. А то хто знає, що у безпілотного авто на думці?

Ідея поворотної кінцевий секції не нова і широко використовується у вантажівок, щоб розмістити двигун під сидіннями. Навіщо це легковим авто - неможливо пояснити. Але потрібно патентувати.

Гіпотетично вертикальна парковка автомобілів повинна істотно заощаджувати місце, навіть в гаражі. Вперше ця ідея була запропонована 97 років тому. Естонці вже почали впроваджувати цю вже не зовсім божевільну ідею.

Патент на обладнання автомобіля портативним туалетом є. Деякі вважають, що це непогана ідея. Деякі вказують на незручність, особливо, якщо ви один або подорожуєте з одним.

А ось ідея мати в салоні свою кавоварку, патент 1991 року, при всіх плюсах так досі і не реалізована. І це можна зрозуміти.

Патент SeatPets LLC 2011 року полягав у тому, щоб в якості ременя безпеки була обіймає плюшева іграшка, а не страшило, як пожартували на ілюстрації. Прийнятна ідея. Жодних заперечень у маленьких пасажирів не буде.

На навіщо возити в машині патентовану розділову перегородку для дітей? Або у кого - то вже був досвід, що без неї ніяк?

Раніше повідомлялося, що в Україні за 2019 рік на іномарки витратили рекордну суму доларів.Категория: Авто Приколы