Сестра померлого Джорджа Майкла знайдена мертвою в річницю смерті брата


Опубликованно 20.03.2020 00:12

Сестра померлого Джорджа Майкла знайдена мертвою в річницю смерті брата

Західні ЗМІ повідомляють, що несподівано сталася смерть 55-річної Мелані Панайоту, яка була рідною сестрою, помер три роки тому співака Джорджа Майкла. Тіло жінки було знайдено в її особистому квартирі в Лондоні. Сталася ця трагедія ввечері напередодні Різдва, 25 грудня, представники Швидкої допомоги викликали в квартиру до Мелані поліцію, щоб служба офіційно зареєструвала факт настання смерті.

В цей же день, 25 грудня, але тільки три роки тому, було виявлено тіло 53-річного Джорджа Майкла у нього в особняку.

Західні ЗМІ повідомляють, що Мелані у квартирі знайшла її рідна старша сестра. Поки що причину смерті не називають, проте поліція заявляє, що з їх боку вони не бачать нічого підозрілого, просто раптова смерть. Члени сім'ї Панайоту вирішили відразу ж прокоментувати те, що трапилося, щоб не було чуток навколо їх сім'ї. Вони підтвердили факт смерті Мелані і попросили поважати їхню родину, і залишити хоча б на деякий час у спокої, щоб пережити горе.

Джордж Майкл помер на 53 році життя. Розтин показав, що співак помер від природної смерті, ніяких підозрілих обставин не було знайдено.

Звичайно ж шанувальники Джорджа пам'ятають про його смерть і за кілька днів до річниці почали активно підтримувати його сім'ю. Родичі виступили публічно і подякували всім особисто за те, що люди не забувають свого кумира.

Звичайно ж, такі події і співпадіння здаються дивними. На даний момент ще немає висновку з боку медичної експертизи, тому нам залишається тільки чекати, щоб отримати повну інформацію.Категория: Авто Приколы