Співачка Sia розповіла про вільні стосунки і усиновлення сина


Опубликованно 23.03.2020 07:39

Співачка Sia розповіла про вільні стосунки і усиновлення сина

Відома австралійська співачка Sia визнала, що має серйозні психологічні розлади. А зовсім нещодавно вона дала відверте інтерв'ю, в якому вперше розповіла про своє особисте життя після розлучення з чоловіком.

Співачка дала це інтерв'ю для австралійського видання. Вона розповіла, що розлучення з кінорежисером Еріком Андерсоном Лангом для неї став дуже важким і хворобливим. Саме тому вона прийняла для себе рішення більше ніколи не виходити заміж, співачка бажає до кінця життя залишатися самотньою. Також Sia зізналася, що тепер вона віддає перевагу виключно сексу без зобов'язань.

У мережі ходять чутки про її стосунки з відомим діджеєм Diplo, він є також її колегою по групі. Співачка пояснила, що у них дійсно є якась зв'язок, і їм доводиться витрачати дуже багато часу на те, щоб заняттями сексом не зіпсувати їх хороші ділові відносини.

Співачка розповіла, що нещодавно вона написала йому довге повідомлення, мова в якій йшла про їхній потяг. Виявляється у знаменитості є п'ять чоловіків, з якими вона приємно проводить час. Співачка повідомила діджею, що зараз, коли вона нарешті зрозуміла, що хоче все життя прожити одна і у неї є усиновлений довгоочікуваний син, їй немає справи до серйозних стосунків. Якщо хлопцю дійсно потрібен від неї тільки секс без зобов'язань, то він завжди може їй зателефонувати.

В цій історії більше зацікавила журналістів частину про усиновлену дитину, однак Sia відмовилася коментувати подробиці. Можливо вона просто навіть проговорилася і не планувала розповідати громадськості за сина.

Виходячи з її інтерв'ю в травні 2019 року можна припустити, що її дитиною став темношкірий 16-річний сирота Десани. Sia побачила документальний фільм про цю дитину і зізналася, що хотіла б його ощасливити і стати матір'ю вперше в житті. Коли Десани був у віці 4-х років, батько жорстоко вбив матір на очах у дитини. Після цього випадку хлопчика усиновила далека родичка, яка все дитинство знущалася над ним, завдавала фізичну біль. Дитину забрали в дитячий будинок для неповнолітніх дітей, в якому він повинен був перебувати досі. Можливо йому пощастило і співачка стала його новою матір'ю.Категория: Авто Приколы