Huawei P40 отримає потрійну камеру, але втратить слот для навушників


Опубликованно 25.03.2020 07:39

Huawei P40 отримає потрійну камеру, але втратить слот для навушників

Перші рендери Huawei P40 були дуже темними, але новий рендер від інсайдерів дає чітке уявлення про майбутній телефоні. На задній панелі зображена потрійна камера, розташована в прямокутному виступі у верхньому лівому кутку.

Передня частина також цікава: вона показує плоский екран з отвором для розміщення подвійний селфи-камери. Екран повинен мати розміри або 6,2 6,1 дюйма по діагоналі.

Про цій версії смартфона не так багато подробиць, але, за чутками, на задній панелі є основна + надширока камера, плюс 3D-датчик ToF. Однак, якщо вірити тексту під камерою, як видно на рендері, третя камера насправді має телеоб'єктив 80 мм (3-кратне збільшення). Камера для селфи майже напевно має основний і надширокий об'єктив.

На жаль, телефон, схоже, втратив 3,5-мм роз'єм для навушників - у P30 він був у нижній частині. Цей рендер не показує вид зверху P40, але гнізда, як правило, видно навіть на вигляді збоку, так як вони оточені невеликим поглибленням, щоб звільнити місце для штекера.

Huawei P40 буде працювати на чіпсеті Kirin 990 (можливо, варіант 5G) і буде працювати під управлінням Android 10 з сервісом Huawei Mobile Services, замінюючим програмне забезпечення Google. P40 і P40 Pro будуть представлені в березні, і очікується, що вони будуть абсолютно різними. За чутками, модель Pro має ще дві камери ззаду і чотирикутний дисплей спереду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що були розкриті подробиці камери Huawei P40 Pro.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем