Деніз Річардс розділяє з чоловіком Аароном Фиперсом не тільки радості


Опубликованно 26.03.2020 06:30

Деніз Річардс розділяє з чоловіком Аароном Фиперсом не тільки радості

Деніз Річардс і Аарон Фиперс виглядали блаженно закоханими в сніжну погоду, у якій вони перебували під час канікул в Монтані.

Святкові вихідні на День Подяки, схоже, були щедрими на емоції для 48-річної Деніз Річардс, оскільки вона запостила дуже багато фотографій на своїй сторінці в Instagram, які були наповнені душевними написами. На одному з опублікованих фото 30 листопада, вона була знята з чоловіком Аароном Фиперсом, 46 років.І це було дуже символічно, так як вони подружилися з ним, обговорюючи, що штат Монтана означає для минуле, сьогодення і майбутнє. «Скоро ми будемо жити тут, в Монтані. «Лос-Анджелес... найкраще з обох світів», — написала вона поруч з фотографією, на якій вони обіймалися з зіркою «Справжні домогосподарки Беверлі-Хіллз», на якій її миле личко було без макіяжу. «Коли я вперше приїхала в Лос-Анджелес, то відчула себе як вдома, точно так само, як коли я вперше побувала в Монтані, 7 років тому. Таке особливе почуття миру й простоти».

Вона також додала кумедну жарт, сказавши, що хоче ранчо, наповнене тваринами і такими модними предметами, як кільце з діамантом, яке поєднується з естетикою в обох областях. Її партнерка Bold & The Beautiful Кетрін Келлі Ленг, 58 років, прокоментувала знімок сексуальної пари і написала «Красива фотографія вас двох! І Монтана теж виглядає ефектно», — написала вона.Деніз і Аарон не були одними під час своєї північно-західної експедиції. З ними були її дочки Сем, 15 років, Лола, 14 років та Елоїза, 8 років. Її молодша дочка, здавалося, була не в кращому настрої, коли вони були відсутні 27 листопада, про що свідчить фотографія в Instagram, опублікована її мамою.Зірка фільму «Дикість» не тільки розділила свято зі своїм коханим Ааром, вони також відзначили 12-ю річницю смерті її матері Джоні. Вона померла 30 листопада 2007 року після тривалої боротьби з раком нирки.

«Наша мама була б дуже рада бачити, як ми з сестрою разом святкуємо початок курортного сезону з нашими сім'ями», — написала вона разом із зворушливою фотографією Деніз зі своєю сім'єю. «12 років тому, в цей день вона померла, і не проходить і дня, щоб ми не думали про неї. День подяки був її улюбленим святом. Я дуже вдячний за свою родину, за те, що ми провели такі моменти один з одним».Категория: Авто Приколы