Співзасновник Reddit назвав TikTok небезпечним додатком


Опубликованно 26.03.2020 07:15

Співзасновник Reddit назвав TikTok небезпечним додатком

Генеральний директор і співзасновник Reddit Стів Хаффман назвав TikTok "абсолютно паразитичним" з-за побоювань з приводу конфіденційності. Про це він заявив під час виступу на конференції венчурного капіталу Social 2030 на цьому тижні. Хаффман особливо відзначив, що практика TikTok за дактилоскопії для відстеження пристроїв викликає особливу стурбованість.

"Може бути, я пошкодую про це, але я навіть не можу досягти такого рівня мислення, тому що я дивлюся на це як додаток на фундаментально паразитичне, що воно завжди вас підслуховує. Технологія зняття цифрових відбитків, яку вони використовують, дійсно жахлива, і я не міг змусити себе встановити такий додаток на свій телефон", - сказав Хаффман.

Відбиток, на який посилається Хаффман, являє собою комбінацію аудіо і відстеження в браузері, щоб визначити, які користувачі дивляться і діляться відео в додатку і в Інтернеті, про що докладно розповів дослідник Матіас Эберл з Rufposten. Материнська компанія TikTok ByteDance стверджує, що її методи зняття відбитків використовуються для виявлення шкідливого поведінки браузера, але Эберл відзначає його скептицизм, враховуючи, що веб-сайт все ще працює відмінно, коли ці скрипти відключені.

"Я активно кажу людям: Не встановлюйте цю шпигунську програму на свій телефон", - додав Хаффман.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що творці додатка TikTok випустить власний смартфон.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.Категория: Обо всем