'Абсолютно не завантажити це додаток


Опубликованно 26.03.2020 07:30

'Абсолютно не завантажити це додаток

Співробітники правоохоронних органів закликали людей у понеділок твіт з "Завантажити фізичні ФБР фітнес-тест додаток, щоб дізнатися правильну форму для вправ, які ви можете зробити вдома, як віджимання і присідання".Заковика в тому, що ФБР найсильніший створений в 2018 році використовує "телефону GPS і акселерометр", який, на думку ФБР, надає користувачу "більш реалістичний досвід ПФТ."

Цифровий інструмент тренування ляснув у соціальних мережах, як підлий спосіб для уряду, щоб витягти особисту інформацію в умовах пандемії коронавіруса.

"Не — А ми не можемо підкреслити досить, наступна частина — завантажити це додаток," цвірінькав боротися за майбутнє вчора. "Я пас," відряджений користувач Twitter.

По темі: менти могли використовувати телефони, щоб зловити карантин Доджерс

НЕ-А МИ НЕ МОЖЕМО ПІДКРЕСЛИТИ ЦЕ ДОСИТЬ ... ЗАВАНТАЖИТИ ЦЕ ДОДАТОК. https://t.co/ER83FWJjr4— Боротьба за майбутнє (@fightfortheftr) 23 березня 2020 року

Абсолютно не завантажуйте це додаток, ти прикалываешься? https://t.co/ZBbgpVn1kz— onekade (@onekade) 23 березня 2020 року

Хочете отримати зірваний під час передачі дані про місцезнаходження в ФБР? Хлопчик, у нас є додаток для вас. https://t.co/gs5p5pg06T— Громадські Громадянин (@Public_Citizen) 23 Березня 2020 Року

По темі: 20 років тягнути в 'поліцейську державу'

Незважаючи на шквал підозрілих пости в соціальних мережах, ФБР стверджує, що він "не збирає особисті дані користувачів за допомогою цього додатка, інформація зберігається на пристрої у відповідності з політикою конфіденційності fbi.gov's".

У п'ятницю губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо розпорядився Нью-Йорк, щоб бути розміщені на прив'язі, змушуючи неосновного бізнесу, як зали для затвора, так як місто стає глобальною COVID-19 епіцентрі. Багато з них вже використовують інтернет в якості ресурсу для будинку поради фітнес-і звертаючись до додатків для здоров'я.

А не Бюро офіційний фітнес-тест, ФБР пристосованих додаток обіцяє користувачам можливість "тренуватися, як агент" шляхом участі в різного обладнання-менше вправ, включаючи присідання, віджимання, 300-метровий спринт і 1,5-мильний пробіг.

"Якщо ви перебуваєте в тренажерному залі, на доріжці, вдома або на ходу, ви можете використовувати ФБР фізичної фітнес-тест додаток в будь-якому місці", - йдеться в описі на сайті ФБР. Мобільні додатки доступні на Google Play, з App Store від Apple і бюро так само особливості тренування відео уроки, щоб переконатися, що домашній фітнес-любителі практикують правильні методи.

Люди сумнівної, на використання нових ФБР "фітнес" додаток.

По темі: чи можу я здійснювати зовні під коронавірус?

Користувачі програми можуть вибрати між "практикою" і "тестовий режим", яке можна визначити, як вони жили б на офіційному фітнес іспит по імітації умов випробувань. Стандарти агентства передбачають, що для досягнення максимального балу на 50, чоловік кандидати повинні заповнити принаймні 58 присідань в хвилину, проаналізувати 71 віджимання в необмежену кількість часу, біг 300 метрів-у 40,9 секунд або менше, пробігти 1.5 миль за вісім хвилин і 59 секунд або менше, і робити 20 підтягування або більше в необмежену кількість часу. Однак, потенційні агенти потрібні тільки 12 накопичувальні бали для проходження, за набраними очками таблиця.

Ця стаття спочатку з'явилася на Нью-Йоркській пост і був відтворений з дозволу.Категория: Обо всем